Četri nozīmīgi iemesli, kādēļ nelietot kosmētiku!

Komentāri
Četri nozīmīgi iemesli, kādēļ nelietot kosmētiku!

Kosmētikas lietošana, protams, sniedz tev augstāku pašnovērtējumu, un uzticība sev, ir ievērojamāki lielāka, bet nav nekā skaistāka par dabīgo skaistumu.

Naturālie toņi šogad ir modē, tāpēc sniedz savai sejai īsu atelpas mirkli un izmēģini nedēļu nelietot kosmētiku. Sniedzam tev četrus lieliskus iemeslus, kāpēc nelietot kosmētiku, ir labi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmkārt, tava āda tev teiks lielu paldies. Liela daļa kosmētika satur dažādas kaitīgas vielas, kas uzreiz var iesūkties tavā sejas ādā. Dažādiem kosmētikas produktiem sastāvā ir propilēnglikols, nātrija benzoāts, parabēnus un kancerogēniem, kas var izraisīt alerģiskas reakcijas. Ļauj savai ādai elpot un atpūtini, tāpēc dažkārt no kosmētikas atsakies. Arī sāpīgās pinnes nebūs tik uzkrītošas, jo poras būs tīrākās.

Otrkārt, nav noslēpums, ka grima uzklāšana prasa daudz laika. Vismaz stundu, ja vēlies izskatīties kā īsta slavenība. Šo stundu tu vari pavadīt kopā ar ģimeni vai draugiem, svaigā gaisā, dodoties ekskursijā, vai laiski pavadīt mājās, vai nodoties mājas darbiem.

Foto

Treškārt, tu mācīsies iemīlēt savus trūkumus. Aptvert savus trūkumus, ir viens no lielākajiem izaicinājumiem. Daudzām savs izskats var būt biedējošs, un patiesībā tā nemaz nav. Pirmajā dienā, kad kosmētika nerotās tavu seju tu vari justies kaila un ievainota. Bet tā ir tikai viena no pazīmēm, ka tu esi pieradusi pie kosmētikas. Tā ir tikai tava iedomātā pasaule un patiesība tava būtība un izskats ir skaists. Ir nepieciešams apskaut savus trūkumus un iemācīties sevi mīlēt, tu kļūsi laimīgāka un stiprāka.

Ceturtkārt, tu vari būt par sevi pārliecināta.  Uzliekot acu ēnas un skropstu tušu, tu nevairo savu uzticību un pašcieņu. Koncentrējies un mīli sevi. Kad tu iemācīsies sevi mīlēt, tava uzticība pavērs plašas durvis. Tava pārliecība par sevi nav atkarīga no kosmētikas!

Lasi vēl