Komentāri
Četri iemesli, kādēļ naudu vērts ir tērēt pieredzes, nevis mantu dēļ

Vai nauda dara tevi laimīgu? Tas ir tik vienkāršs jautājums un tā atbilde ir gan jā gan nē. Nauda ir kā maģiskā bruvju nūjiņa, kas var nodrošināt tūlītēju laimes sajūtu, bet vai tā ir ilglaicīga? 

Lielākā daļa no mums naudu izmanto, lai parādītu savu statusu sabiedrībā, iegādājoties dārgas dizaineru drēbes, aksesuārus un ar tiem dalītos sociālajos tīklos. Naudu izmanto preču un dažādu mantu iegādei. Lai arī šāda veida aktivitāte padara tevi laimīgu, bet tas ir uz neilgu laiku. Ja skatāmies no otras puses, tad naudai ir ilgstošs efekts, ja to mēs izmantojam ar prātu. Daudzi cilvēki vilcinās naudu tērēt ceļojumos, kas ir lielisks veids, lai iedrošināt mainīt uzskatus par naudas vērtību, un to, ko tev var sniegt ceļojumā piedzīvotās sajūtas un pārsteigumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daba var būt lieliska pieredze

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Tev nav nepieciešams daudz naudas, lai apskatītu apkārtējo dabu. Tu izzini apkārtējo pasauli un apskati daudzas jaunas vietas, kas tevi tikai un vienīgi attīsta un pilnveido. Tu uzzini vēsturi.

Par ceļojumiem tu runāsi gadiem ilgi

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Ceļojumu laikā iegūtie piedzīvojumi tavās atmiņās dzīvos mūžīgi. Naktis zem zvaigžņotām debesīm pie salokošās jūras, pastaigas gar klintīm un silto zemu apceļošana. Tas viss ir apbrīnas vērts. Ko nozīmē jaunu mobilo telefonu, vai datoru? Tās ir zūdošas vērtības, bet ceļojumi kopā ar draugiem, to tu atcerēsies uz visiem laikiem un draugus par naudu nenopirksi.

Foto

Tu esi laimīga arī bez naudas

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Tu varbūt nemaz nenojaut, bet nauda, iespējams, nav tā lieta, kas padara tevi laimīgu. Tā ir tava ģimene, atbalsts, draudzenes un lieliski pavadīts laiks kopā ar tiem cilvēkiem, ar kuriem tev ir jautri. Tu mīli daudz smieties un izbaudi dzīvi, nedomājot par sekām.

Pieredze ir tev svarīga

Foto: flickr.com

Foto: flickr.com

Mēģini sevi iepriecināt nevis ar jaunu automašīnu, bet jaunu dzīves pieredzi. Izvairies no mantiskām vērtībām, jo tā var graut tavu pašapziņu un citu acīs padarīt tevi egoistisku. Mīli dzīvi, pieņem izaicinājumus. Izvēlies darbu, kas tev sagādā prieku un lūdz palīdzību draugiem. Tu gūsi rūgtu pieredzi, bet tā var būt noderīga!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl