Četri iemesli, kādēļ naudu vērts ir tērēt pieredzes, nevis mantu dēļ

Komentāri
Četri iemesli, kādēļ naudu vērts ir tērēt pieredzes, nevis mantu dēļ

Vai nauda dara tevi laimīgu? Tas ir tik vienkāršs jautājums un tā atbilde ir gan jā gan nē. Nauda ir kā maģiskā bruvju nūjiņa, kas var nodrošināt tūlītēju laimes sajūtu, bet vai tā ir ilglaicīga? 

Lielākā daļa no mums naudu izmanto, lai parādītu savu statusu sabiedrībā, iegādājoties dārgas dizaineru drēbes, aksesuārus un ar tiem dalītos sociālajos tīklos. Naudu izmanto preču un dažādu mantu iegādei. Lai arī šāda veida aktivitāte padara tevi laimīgu, bet tas ir uz neilgu laiku. Ja skatāmies no otras puses, tad naudai ir ilgstošs efekts, ja to mēs izmantojam ar prātu. Daudzi cilvēki vilcinās naudu tērēt ceļojumos, kas ir lielisks veids, lai iedrošināt mainīt uzskatus par naudas vērtību, un to, ko tev var sniegt ceļojumā piedzīvotās sajūtas un pārsteigumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daba var būt lieliska pieredze

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Tev nav nepieciešams daudz naudas, lai apskatītu apkārtējo dabu. Tu izzini apkārtējo pasauli un apskati daudzas jaunas vietas, kas tevi tikai un vienīgi attīsta un pilnveido. Tu uzzini vēsturi.

Par ceļojumiem tu runāsi gadiem ilgi

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Ceļojumu laikā iegūtie piedzīvojumi tavās atmiņās dzīvos mūžīgi. Naktis zem zvaigžņotām debesīm pie salokošās jūras, pastaigas gar klintīm un silto zemu apceļošana. Tas viss ir apbrīnas vērts. Ko nozīmē jaunu mobilo telefonu, vai datoru? Tās ir zūdošas vērtības, bet ceļojumi kopā ar draugiem, to tu atcerēsies uz visiem laikiem un draugus par naudu nenopirksi.

Foto

Tu esi laimīga arī bez naudas

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Tu varbūt nemaz nenojaut, bet nauda, iespējams, nav tā lieta, kas padara tevi laimīgu. Tā ir tava ģimene, atbalsts, draudzenes un lieliski pavadīts laiks kopā ar tiem cilvēkiem, ar kuriem tev ir jautri. Tu mīli daudz smieties un izbaudi dzīvi, nedomājot par sekām.

Pieredze ir tev svarīga

Foto: flickr.com

Foto: flickr.com

Mēģini sevi iepriecināt nevis ar jaunu automašīnu, bet jaunu dzīves pieredzi. Izvairies no mantiskām vērtībām, jo tā var graut tavu pašapziņu un citu acīs padarīt tevi egoistisku. Mīli dzīvi, pieņem izaicinājumus. Izvēlies darbu, kas tev sagādā prieku un lūdz palīdzību draugiem. Tu gūsi rūgtu pieredzi, bet tā var būt noderīga!

Lasi vēl