Četras pašgatavotas sejas maskas, kas efektīvi palīdzēs atbrīvoties no pieres grumbām

2 komentāri
Četras pašgatavotas sejas maskas, kas efektīvi palīdzēs atbrīvoties no pieres grumbām
Foto: freeimages.com

Ja tev ir ļoti attīstīta sejas muskulatūra, un paužot savas emocijas, tu bieži liec lietā mīmiku, tad pieres grumbas jau sevi “piesaka” daudz ātrāk par pusmūžu. Ja tev šķiet, ka cīņu ar šīm grumbām esi jau zaudējusi, un vienīgais risinājums ir mati “uz pieres”, tad vēl nemet plinti krūmos. Izmēģini četras dažādas, turklāt ļoti vienkāršas, sejas maskas no tautas medicīnas pūra.

Pirmā recepte

Lai atbrīvotos no grumbām uz pieres, tautas medicīna iesaka katru dienu veikt masāžu ar ar kokosriekstu eļļu. Procedūra ir vienkārša:   ielej plaukstā ūdens peldē uzsildītu eļļu ( apm.2 tējk.) un maigi masē pieri aptuveni 10 -15 minūtes. Pēc procedūras noslauki pieri ar alvejas sulā samitrinātu kosmētisko salveti.

Otrā recepte

Sasmalcini biezenī papaijas un ananasa mīkstumu ( vienādās proporcijās). Sajauc ar 2 tējk.škirda medus. Uzklāj uz pieres  plānā slānī. Pēc 15 – 25 minūtēm noņem masku, pārpalikumu nomazgā ar katsu ūdeni. Pēc procedūras nomazgā seju ar ledu, kas pagatavots no dažādu zāļu tēju uzlējuma.

Trešā recepte

Sajauc traukā vienu olu baltumu un kanēļa pulveri. Ar apļveida kustībām viegli iemasē pieres ādā un atstāj uz 15 minūtēm ( kamēr izveidojas plēvei līdzīga maska). Šo masku – skrubi noņem ar siltā ūdeni samitrinātu vates tamponu. Pēc tam iesmerē ādu ar mitrinošu krēmu.

Ceturtā recepte

Saspaidi vienu vidēju gatavu tomātu biezenī un uzklāj to vienmērīgi uz pieres, atstāj uz 15 minūtēm. Noskalo ar siltu ūdeni

2 komentāri