Ceriņi – pavasara vēstneši

Komentāri
Ceriņi – pavasara vēstneši
Foto: Martin Fisch, Flickr

Daudzām no mums pavasaris asociējas ar ziediem – to krāsu un smaržu, kas liek pacelties pāris centimetru virs zemes. Skaties.lv vēlas priecēt tavas acis un dalīties ar pavasara krāšņumu – ceriņiem!

Ceriņi ir viens no nedaudzajiem augiem, kuru pazīst it visi. Ar šiem krāšņajiem augiem iezīmējas pavasaris. Tie zied maijā un jūnijā. Vai zināji, ka tie pieder olīvu dzimtai un ceriņiem ir 28 sugas? Pārsvarā ceriņi ir krūmi, lai gan tos var veidot arī kā nelielus kokus. Tos varam redzēt gan ceļmalās, gan parkos, gan dārzos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceriņi ir ne vien mūsu deguntiņiem, bet arī acīm baudāmi augi. Pārliecinies pati, apskatot fotogaleriju!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl