Komentāri
Caurums ar dzelzīti un zābaks, kas nav zābaks. Bērni uzdod mīklas pieaugušajiem

Bērni ir mūsu dzīvības eliksīrs. Viņu uzdotie jautājumi mēdz sasmīdināt, samulsināt un likt aiz aizkustinājuma raudāt. Bet vai esi kādreiz minējis bērnu uzdotās mīklas?

Uzspēlēsim spēli! Šeit ir divpadsmit bērnu uzdotas mīklas, pārbaudi sevi! Jāatzīst, ka, veidojot šo mīklu apkopojumu, uz daudzām mīklām pareizās atbildes nezinājām. Tas liecina vien par to, cik bērnu izdoma ir radoša un kolosāla! Piemēram, kas ir apaļš resnītis, kas ēd visu, ko atrod? Vai, piemēram, raibu raibais – ne ķerams, ne tverams, un tomēr visiem redzams? Lūk, vēl divpadsmit smieklīgas mīklas, ko bērni uzdevuši atminēt pieaugušajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Atbildes

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl