Brīvdienu izklaides. Kalnciema kvartālā bērnus aicina iepazīties ar biodeju

Komentāri
Brīvdienu izklaides. Kalnciema kvartālā bērnus aicina iepazīties ar biodeju

Kalnciema kvartāla tirdziņa laikā starptautiskā pirmsskola Putnu dārzs aicina bērnus iepazīties ar Biodeju (Biodanza). Biodeja ir neverbāla satikšanās šeit un tagad, kur mijiedarbībā caur deju un rotaļu jaunā kvalitātē iepazīst viens otru un sevi. Biodejas izpausmes balstās mīlestībā, cieņā, vienlīdzībā un empātijā.

Sestdien, 9. aprīlī, Kalnciema kvartāls un Putnu dārzs aicina uz Biodejas bezmakas iepazīšanās nodarbību plkst. 12:00 vai 13:00 Brūnās mājas (Vīnu veikala un kafē) zālē, kā arī pierakstu grāmatas izgatavošanas darbnīcu laikā no plkst. 10:00 līdz 14:00.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: publicitātes foto

Biodeja ietver neverbālās pieredzes izpausmes: vitalitāti, radošumu, efektivitāti un transcendenci, pilnveidojot organisma pašregulāciju, attīstot radošumu un empātiju, veicinot dabas ritmu sajušanu un sevis kā dabas daļas apzināšanos. Nodarbību veidošanā izmanto Tanzpro – Biodanza bērniem programmas bāzi un Empātijas skolas koncepta neverbālo daļu.

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Aptuveni stundu garā Biodejas nodarbībā bērns nodarbina ķermeni – savu svarīgāko domāšanas orgānu. Savukārt, vecākiem tā sniedz iespēju atrast sevī iekšējo bērnu un darboties kopā ar bērnu no viņa pieredzes pozīcijas. Biodejas nodarbības paredzētas bērniem vecumā no trīs līdz desmit gadiem un viņu vecākiem. Dalībnieku pieteikšanās uz vienu no nodarbībām iepriekš, rakstot uz e-pastu: info@putnudarzs.eu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl