Brīvdienas klāt! Viss, kas tev jāzina par seksu automašīnā

Komentāri
Brīvdienas klāt! Viss, kas tev jāzina par seksu automašīnā
Foto: visualhunt.com

Sekss automašīnā – lielisks veids, kā piešķirt adrenalīna devu jūsu abu intīmajā dzīvē. Tā noteikti nav tikai jauniešu prioritāte, kuri, ”aizdzinuši” mašīnu no tēta garāžas, slepus nododas mīlas priekiem, jo vienkārši nav citas vietas… Pēkšņa kaisle jūs abus ar partneri var pārsteigt, piemēram, ceļa posmā Rīga–Liepāja. Līdz viesnīcai vēl tālu, tāpēc nav ko gaidīt. Starp citu, sekss automašīnā ir viens no sieviešu seksuālo fantāziju biežāk ”izsapņotajiem” tematiem. Tāpēc – nav ko sapņot, jāķeras pie lietas.

“Autoseksa” pamatnoteikumi:

  • Mašīnas aptieciņā ir jāglabā prezervatīvi. Pirms iegriežat auto vientuļā meža taciņā, nebūs jādomā, kur tos iegādāties.
  • Ja kaislīgos piedzīvojumus automašīnā esat jau plānojuši iepriekš, tev vislabāk tērpties ērtā apģērbā, ko vieglāk novilkt vai vienkārši pacelt uz augšu. Piemēram, kleita, kupli svārki. Noteikti zeķes  – ne zeķbikses.
  • Atceries, ka sekss automašīnā nav labākais risinājums tad, ja tavam vīrietim parasti nepieciešams ilgs laiks, lai sasniegtu baudas virsotni.
  • Ja transportlīdzeklis atrodas sabiedriskā vietā, tad jūsu draiskošanās būs kā uz delnas. Protams, ka interesanti un aizraujoši… Taču, pazīstot savas vēlmes, labāk laikus parūpējieties par kvalitatīvu automašīnas logu tonēšanu. Lai gan – pilnīgi necaurredzami tie nebūs tāpat.
  • Visdrošāk, ja mašīnu “miera stājā” tur rokas bremze. Durvis noteikti jāaizslēdz. Atkarībā no laika apstākļiem – kondicionieris ( atvērts logs), vai arī – sildītājs. Protams, mūzika.
  • Visērtākā un visuniversālākā seksa poza automašīnā noteikti ir ”jātnieces” poza.
  • Ļoti noderīgi, ja mašīnā vienmēr pa rokai būs mitrās salvetes, neliela sega un spilvens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl