Breds Pits par attiecībām: Sieviete ir mīļotā vīrieša atspulgs

Komentāri
Breds Pits par attiecībām: Sieviete ir mīļotā vīrieša atspulgs

Andželina Džolija ir viena no pasaulē skaistākajām sievietēm. To atzīs kā vīrieši, tā arī sievietes. Lai arī pēdējos gados slavenās aktrises veselības stāvoklis ir uzlabojies, agrāk viss šķita daudz drūmākās krāsās. Breds Pits, viņas mīļotais vīrs, par savu sievu vienmēr stāvēs un kritīs. Lūk, viņa vārdi, kas liks aizdomāties ikvienai no mums, kā arī mūsu vīriešiem.

Mana sieva saslima. Viņa nepārtraukti bija nervoza darba un personīgās dzīves problēmu dēļ. Viņa zaudēja 30 mārciņas svara un svēra vien 90 mārciņu [40 kg – red.] savos 35 gados. Andželina kļuva ļoti kārna un nepārtraukti raudāja. Viņa nebija laimīga sieviete.

Andželina cieta no biežām galvassāpēm, sirdssāpēm un sāpošas muguras un ribām. Viņa nekad nebija izgulējusies, aizmiga vien agri no rīta un visas dienas garumā jutās nogurusi.

Mūsu attiecības bija uz izjukšanas robežas. Viņas skaistums pamazām izzuda, parādoties maisiņiem zem acīm, kā arī pārtraucot rūpēties par sevi. Viņa atteicās filmēties un noraidīja ikvienu lomu. Es zaudēju jebkādas cerības un domāju par šķiršanos.

Bet tad pats nolēmu rīkoties. Galu galā – man blakus ir skaistākā sieviete uz zemeslodes. Viņa ir elks vairākiem vīriešiem un sievietēm visā pasaulē, un es esmu vienīgais, kam atļauts aizmigt blakus viņai un samīļot viņu, ejot gulēt.

Es apbēru viņu ar komplimentiem, dāvāju ziedus. Es pārsteidzu viņu un lutināju katru minūti. Dāvāju daudz dāvanu un dzīvoju viņas dēļ. Es publikas priekšā stāstīju tikai un vienīgi par viņu. Visas tēmas pavērsu viņas virzienā. Es slavēju viņu viņas un mūsu kopīgo draugu priekšā.

Jūs neticēsit, bet Andželina uzplauka. Viņai kļuva labāk kā jebkad. Viņa pieņēmās svarā, vairs nebija tik nervoza kā agrāk un mīlēja mani vairāk par visu. Es nemaz nezināju, ka viņa mani mīl tik ļoti.

Un tad es sapratu vienu:

Sieviete ir mīļotā vīrieša atspulgs.

Foto: allaž izskatīgā Andželina Džolija un viņas mīļotais Breds Pits

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl