Bīstamākais starp romāniem – dienesta romāns

Komentāri

2. Viena nakts ar kolēģi

2/4

Dienesta romāni ir daudz biežāk, nekā varētu šķist. Taču šogad par tiem lielā mērā runā Rīgas mēra dēļ, kas nupat par sievu apņēmis sava biroja vadītāju. Savas jaunās attiecības ar darbinieci neslēpj arī jaunais veselības ministrs Guntis Belēvičs. Tā ka dienesta romāni nav tikai aktieru vai mediķu lauciņš.

Dienesta romānu plusi

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Romantiskas attiecības darbā nav retums. Kur gan citur lai mūsdienās iepazīstas, it sevišķi, ja vairs neesi 20 gadu veca meitene, kas staigā pa klubiem? Tikai divas iespējas: internets un darbs. Galu galā – darbā pavadām visvairāk laika. Patiesībā kolēģi ir tas pats, kas skolā klasesbiedri vai studējot – kursabiedri. Cilvēki, ar ko pavisam objektīvi esi kopā visbiežāk. It sevišķi, ja strādājat kopā jau vairākus gadus. Speciālisti akcentē, ka savu ārpus darba laika neizdzīvoto cilvēki integrē darba vidē, tāpēc kolēģi pamazām pārstāj būt tikai kolēģi un kļūst par teju ģimenes locekļiem. Attiecības kļūst mazāk formālas, jo tu taču par viņiem zini tik daudz ko! Darbā mēs redzam arī kolēģu ēnu puses, iepazīstam viņus priekos un krīzēs, atbal­stām, uzmundrinām, mierinām. Gluži loģiski, ka mums kāds iepatīkas vairāk un arī mēs kādam. To nevar salīdzināt ar iepazīšanos klubā, uz ielas vai internetā, kur cilvēki mēdz izlikties labāki.
Darba vidē, diendienā strādājot līdzās, cilvēku iepazīst krietni labāk un tuvāk. Darba vide palīdz arī attiecības uzturēt, tāpēc ka pārim, kuru attiecības sākušās kā dienesta romāns, ir daudz vairāk kopīga nekā pārim, kas iepazinies, piemēram, klubā vai internetā. Jo viņus saista ne vien līdzīgas intereses, bet arī profesionālas uzvaras un zaudējumi, problēmas un prieki, kas saistīti ar darbu. Turklāt kolēģis tevi labāk sapratīs ikvienā jautājumā, kas skar darbu. Ja mīļotais ir kolēģis, varat doties kopā pusdienās, dzert pēcpusdienas tēju, respektīvi, esat biežāk un vairāk kopā. Dienesta romāni ir ļoti atšķirīgi. Tos var sagrupēt vairākās kategorijās. Pirmkārt, abi esat no attiecībām brīvi cilvēki vai viens (vai abi) ir ģimenes cilvēks ar bērniem. Protams, otrs variants pats par sevi ir jau krietni sarežģītāks. Otrkārt, jūs kā kolēģi esat līdzvērtīgās pozīcijās vai viens no jums ir otra padotais. Atkal – otrais variants ir daudz sarežģītāks. Visvienkāršākā situācija – divi brīvi kolēģi līdzvērtīgās karjeras pozīcijās. Bez šaubām, vide darbavietā mainīsies. Var jau izlikties un slēpt, bet speciālisti norāda, ka ilgstoši tas nav iespējami, pat ja atklāti to neizrādīsiet, būs kādas situācijas, signāli, kas par to liecinās.

2. Viena nakts ar kolēģi

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl