Bildinājums pusotra tūkstoša eiro vērtībā! Tā tagad ir norma

1 komentārs

29. februāris ir tā diena, kad nav nozīmes dzimumam. Izšķirošo soli var spert jebkurš, pateicoties datumam, tas tāpat būs īpašs brīdis – zīmīgs un neparasts. Turklāt tendence padarīt neaizmirstamu ne tikai kāzu dienu, bet arī bildinājumu, kļūst aizvien aktuālāka. 

Lai bildinājums būtu neparasts un vienreizējs, tiek pieaicināti pat profesionāļi. Cilvēki meklē īpašu veidus, kā bildināt. Viņi vairs neiet uz kādu izsmalcinātu restorānu, lai bildinātu savu izredzēto. Viņi vēlas, lai bildināšanas brīdī klāt būtu kāda īpaša lieta, kas liecinātu par viņu attiecībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Bildinājuma plānošana nav lēts prieks. Profesionāļu pieaicināšana var izmaksāt līdz pat 1500 eiro, turklāt tā ir cena tikai par ideju vien.

Kāzu plānotāja Debora Mūdija:

Cik mēs redzam, tad kāzu plānošanā kopumā mūsu valstī tiek iztērēti 44 miljardi eiro. Šobrīd ir novērojama tendence, ka cilvēki izvēlas arī bildināšanas brīdī piesaistīt profesionāļus.

No liktenīgā brīža līdz gājienam pie altāra saderinātie parasti nogaida pusgadu. Ja bildinājums bijis ļoti īpašs un ar vērienu, tad kāzas var sekot arī pēc pusotra gada.

Video

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl