”Bijusī teica, ka tu man derētu!” Salceviča pārtrauc saziņu ar vīrieti, jo nedomā, ka ir veselīgi prasīt mīlas padomus bijušajiem

24 komentāri
”Bijusī teica, ka tu man derētu!” Salceviča pārtrauc saziņu ar vīrieti, jo nedomā, ka ir veselīgi prasīt mīlas padomus bijušajiem
INSTAGRAM

Jau gadu ”influencere”, stiliste Indra Salceviča ir brīva sieviete. Indra nereti dodas uz randiņiem, bauda atpūtu klubos un dalās ar atbalstītājiem stāstos par iepazīšanos ar pretējo dzimumu. Indra pastāsta par iepazīšanos ar kādu Jāni!

Sociālajā tīklā ”Instagram” Indra paziņo, ka Janka uzrakstījis viņai ”Facebook” un vēlējies iepazīties. Stiliste redzējusi, ka vīrietis ir izskatīgs, viņa apskatījusi bildes, draugu loku, publiskotos ierakstus un izlēmusi – dot džekam iespēju.

Viena nakts, trīs bāri un trīs vīrieši. Indra Salceviča pastāsta par naksnīgajām izklaidēm

Indra Salceviča domā, ka ķermeņa formām nav nekāda sakara ar attiecību neizdošanos

Sākuši viņi neaktīvi čatot līdz kādā dienā Jānis par daudz paņēmis uz krūts grādīgos dzērienus un zvanījis video zvanā.

Kavalieris bieži lietojis vārdu – nopietni. Teicis, ka visu zina par Indru, ka ir lasījis un viņam ir savas doma par viņus. Jānis vēlējies stilisti iepazīt kā sievieti, nevis kā Indru Salceviču.

”Šis ir aktuāls tāds drosminieku sakāmais – iepazīt kā sievieti un nevis Salceviču. Šo izteicienu vairākkārt, pēdējā laikā esmu dzirdējusi. Un tad nāca vakara hits. Gatavi? Viņš teica – mana bijusī teica, ka tu man derētu! Ko?! ”Sviests”,” tā Indra.

Stiliste turpina iztirzāt tēmu, sakot, ka bijuši laiki, kad mātes akceptēja dēlu izvēles, bet to, ka viņa būtu bijušās apstiprināta vai pat “piespēlēta”, viņai bijis jaunums. ”Influencere” domā, ka draugu būšana un padomu jautāšana bijušajai par attiecībām nav veselīga.

”Uz randiņu ar Jāni neiešu. Un arī komunikāciju pārtraucu. Mani tomēr attur tas – mana bijusī iesaka. Es saprotu komunikāciju ar bijušo bērnu sakarā, bet draudzība starp bijušajiem tomēr šķiet ir utopija,” prāto Indra.
24 komentāri