Komentāri
Biezas uzacis un oranža ādas krāsa. Kā aktieris Aleks Boldvins pārtapa par ASV prezidentu

Tie, kuri sekoja līdzi ASV prezidenta kandidātu debatēm, noteikti saskārās ar interneta jokiem par abu kandidātu runasveidu un solījumiem. Saturday Night Live, amerikāņu televīzijas šovs, radīja parodiju par Donalda Trampa un Hilarijas Klintones debatēm.

Kādā video, kas publicēts vietnē Youtube parādīts, kas notiek raidījuma Saturday Night Live aizkulisēs – kā aktieris Aleks Boldvins pārtop par Donaldu Trampu un komiķe Keita Makinona – par Hilariju Klintoni.

Lai radītu Donaldu Trampu, Boldvins lūdzu izveidot īpaši biezas uzacis, kā arī nokrāsot sevi oranžā krāsā! Grima mākslinieks atzīst, ka jādomā ne vien par grimu kā tādu, bet arī par apgaismojumu. Ja realitātē Tramps savu matu sakārtojumu var izveidot piecās minūtēs, tad aktiera Aleka Boldvina versija par ASV prezidentu prasījusi veselu dienu.

Savukārt Keita Makinona dzīvē ir ļoti maziņa, tāpēc bija grūti piemeklēt parūku, jo viss uz šīs jaunās komiķes izskatās milzīgs. Hilarijai ir biezi mati, tomēr parūku meistare radīja ideālo variantu. Kas attiecas uz Makinonas grimu – viņai tika nokrāsotas lūpas un pārveidota uzacu forma. Jāatzīst, ka talantīgā komiķe lieliski atveidoja Hilariju Klintoni.

Video

Foto

Lasi vēl