Bez Tabu Dzīves smalkumu Baibas ceļojums uz Portugāli

Komentāri
Bez Tabu Dzīves smalkumu Baibas ceļojums uz Portugāli
Foto: no Baibas Runces personīgā arhīva

Piektdien izskanēja ”Bez Tabu: Dzīves smalkumi” sezonas pēdējais raidījums. Tā vadītāja Baiba Runce čakli jau visus darbus te Latvijā ir padarījusi un devusies atvaļinājumā baudīt Portugāles piedāvātās smalkās un aizraujošās izklaides. Portugālē Baibas dienas režīms un visa dzīve “griežas” ap ūdens viļņu priekiem. Lūk, daži no piedzīvojumiem un pārsteigumiem Portugāles pilsētā Portu.

Sērfošana ir Baibas stihija, tādēļ dienas režīms pakārtots tieši šai nodarbei. Ja no rīta ir nepiemērots vējš, tad visa kompānija ietur vēlās brokastis un gaida, kad laikapstākļi būs labvēlīgi sērfošanai. Baiba ir aplūkojusi arī Portu vecāko bibliotēku un pabijusi netālu no Portu mazā pilsētiņā Esmorizā pie Krištianu Ronaldu dzimtās mājas. Bijis neliels pārsteigums, kad uzkodās pie alus pasniegtas pupas, bet pamatīgs izbīlis, ieraugot pludmales smiltīs beigtu krabi. Baibai kā jau dzīves smalkumu pētniecei šķiet stilīgi, ka Portugālē daudzas mājas ir no “galvas līdz kājām “izliktas ar flīzēm. Toties pār tiltu, kur vienlaikus pāri var traukties gan metro, gan iet gājēji, Baiba vairāk neies, jo šķiet pārāk bailīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl