”Bez manis viņš nebūtu tur, kur viņš ir tagad.” Sana Timma atklāj aizkulises dzīvei ar Jāni Timmu

Basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana gadu pēc skaudrās attiecību izjukšanas sociālajos tīklos sākusi dalīties savā dzīves un attiecību pieredzē, iedvesmojot neskaitāmas sievietes, kuras nonākušas līdzīgās situācijās. Nu beidzot viņa atklāti runājusi par sajūtām pēc Jāņa negaidītās nodevības un atklājusi abu attiecību aizkulises, laužot stereotipus par basketbolistu sievām un viņu ikdienu.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • Zizi

  Zizi

  Pirmkārt, slaveni visi trīs personāži ir tikai tajā brīdī, kad par viņiem raksta, pārējā laikā nevienam nav ne jausmas kas viņi ir un kāpēc viņus no pārējo paradīzes putniņu bara būtu jāizceļ. Otrkārt, arī tiem, kas netiecas savu dzīvi popularizēt, ir problēmas, bet par to neviens rakstus neraksta. Treškārt, nebūtu šī raksta, tad es par visiem trim neko nezinātu. Apbrīnojami kā cilvēks savu privātās dzīves notikumu par mārketingu var pārvērst. Un par Sedakovu es vispār neko neesmu dzirdējusi, jo dzelteno presi nelasu. Vispār jau neviens to vairs ikdienā nelasa, tāpēc arī šādu pašpasludinātu slavenību stāsti nonāk ziņu augšgalā, lai kaut kā kompensētu izdevumus par šo rakstu tapšanu.
 • Sieva

  Sieva

  Daudz pasaka šīs sievietes izteikumi, “mēs zinām, ka esam labas mammas, mēs mīlam savus bērnus” par Saulieša bijušo. Kā gan Timma zina, ka Anna nemīl savus? Ka viņa ir slikta māte (jo redz atņemtas tiesības dzīvot kopā ar vienu no bērniem) tas ir ļoti virspusējs spriedumus, bez seguma. Jūs nezināt, kā bija viņai, un kāpēc tā, un viņa nezina, kā ir Sanai. Izdarīt secinājumus pēc internetā uzzinātā. Cienītā, Jums taču nepatīk, kad Jums tā dara, pareizi? Uzreiz steidzat attaisnot savas darbības, rīcību. Neaizstāvu Annu, šo sievieti, bet no otras puses tas kurš nav aizvedams, to neaizvilinās.
  Un tomēr.. un tomēr, nav gluži tā, ka ja ģimenē viss ir tik lieliski, vīrietis vai sieviete aiziet. Un tā, vienā reizē. Aiziešanas fakts, jā, bet tik un tā pamatā ir bijusi samilzusi problēma labu laiku iepriekš. Ja cilvēks pieņēmis tomēr lēmumu iesaistīties attiecībās ar citu sievieti, būdams attiecībās ar citu.
  Kā saka nav dūmu bez uguns, un aizvainojums ir lielāks par visu .. viņš bez manis nekas nebūtu utt.
  Bet atvaino, ja no viņa nekas neiznāktu, vai Tu arī būtu ar viņu.
 • Vards

  Vards

  Vēl pilnībā Sana nav pāri bijušajam. Bet tas saprotams, ir grūti kad deviņus gadus esi kopā ar vīrieti un piedzimst vēl mazais. Tad jau nozīmē, ka bija plāni ģimenes veidošanai. Bet pēc bērna piedzimšanas ja vīrietis aiziet tas jau liecina par vīrieša smadzenēm. Cieņu ka Sana pēc šķiršanās klusēja. Lai Sana turas un kad tiek pāri viņam, lai rūpējas par mazo un pilnveido sevi kā personību, attīsta nianses.
 • Dole

  Dole

  Pareizi jau Sana saka - ja nebūtu viņas, tad Jānis nebūtu tur, kur ir tagad. Tagad viņš ir pie Annas. Nu jā... 9 gadus karāties kāda makā nav smuki, mūsdienās kārtīgas meitenes tā nedara, gan jau Jānis jebkurā pasaules vietā būtu atradis kādu, ar ko "nodarboties ar ģimeni" un ticis tālāk... Tā Sana izskatās ne īsti smuka, ne gudra, ne interesanta, pat ne ma..ka - tāds Latvijai tipisks ceļojošais kauss vīriešiem, kuri alkohola, narkotiku vai psihisku iemeslu dēļ nesaprot, ko dara.
 • nabaga Sana

  nabaga Sana

  nebija Spānijā labu restorānu un šoppinga? Nu jā, tas jau pats galvenais dzīvē, jo īpaši ja nemāk sieviete gatavot un nezina kur naudu tērēt...
  • Hmmm

   Hmmm

   Es arī labprātāk izvēlētos jebkuru Spānijas miestu nekā Maskavu...
 • Uldis
 • janka-vecmāmiņa

  janka-vecmāmiņa

  Nožēlos,saņems dieva sodu,kāpēc tādi lāsti un pārliecība? Pat ja esošās attiecības beigsies,vienalga kāpēc nožēlot laiku,kad ir bijis labi un esi bijis laimīgs? Vīrietis nav priekšmets ko var kāda paņemt,tātad attiecībās jau bija tukšums,nesaskaņas.Sanas izteicieni absolūti nemaz neliecina par to,ka viņa bijušajam vīram vēl labu,tie ir tukši vārdi un izlikšanās,jo vārdi "gribētu redzēt kāda tā lielā mīlestība būs kad..." liecina,ka ar gandarījumu gaida,kad būs slikti.Komentāros Dina raksta,ka no sanas var pamācīties,kā saglabāt cieņu,ja attiecības izirušas...Kur tur ir cieņa,ja cieni cilvēku ar kuru esi bijis kopā,tad rupjiem vārdiem nelamā publiski viņa jauno draudzeni internetā! Smaidu izraisa vārdi,ka gadiem nodarbojusies ar ģimenes dzīvi,kas tad tai dzīvē tāds bija jādara,ka jāpamet darbs,karjera??? 9 gadus dzīvoja divatā, bērns piedzima tikai nesen.Un kāpēc sieviete nemeklē darbu tagad,viņai jāaudzina bērns,atbildība par bērna materiālo nodrošinājumu nav tikai tēva pienākums.
 • Haralds Makleods

  Haralds Makleods

  Par SPĀNIJU un sievietes-sievas-draudzenes atbalsta nozīmi SANAI ir absolūta taisnība-to gan īsti saprot tie,kas paši to ir snieguši no sirds,un negaidot ko pretī,vai kam ir bijusi tā privilēģija šādu mīlošas sievietes atbalstu saņemt-vīrietim jebkuram tas ir labākais ,ko saņemam no sievietēm-kā mēs ,vai citi to novērtējam-tas attēlo mūsu pašu vērtības-kādas jau nu viņas ir...Anna ir ok-bet dzīve ar šādu sievieti arī nav gluži viegla un tāda, kā izskatās-tā kā JĀNIM noteikti ir iekšas-kā pie mums saka💯😎
 • phee

  phee

  Sedakova arī dzīvojusi uz koferiem, nepārtraukti ceļojot. Nu viņa ir ļoti turīga un žilbinoši skaista zvaigzne. Bet kas ir Sana? Taurenis, kurš dzīvoja vīra makā un vairāk nekas!
 • Vecmámińa

  Vecmámińa

  Sana tu runá pareizi lai tev dzivé veicàs. Jànis noteikti nożèlos par to ko izdarijis un Dieva sodu sañems. Tàdas sievietes uzrodas kas prot pañemt sievai vìru un atstàt tevi vienu ar mazo..... Jà nav tàdas mìlestibas kauna,sapratnes ka tas nav mans un es nevaru viñu iekàrot.....Sana izturibu.
  • vectētiņš

   vectētiņš

   Ja ģimenē viss būtu bijis kārtībā, vecis neskatītos uz citām. Cilvēks nav lieta, ko var vienkārši "paņemt"! Palasot Sanas pastulbos izteicienus un netīrās veļas publisko mazgāšanu var spriest par smadzeņu absolūtu neesamību. Nu kurš normāls vīrietis ar tādu vēlētos attiecības? Tas būtu apkaunojums.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!