Bēšais tonis, džinss un drosmīgas kombinācijas. Latvijas stilistu ieteikumi, kā būt stilīgam šoruden

Pievienot komentāru
Bēšais tonis, džinss un drosmīgas kombinācijas. Latvijas stilistu ieteikumi, kā būt stilīgam šoruden
PUBLICITĀTES FOTO

Līdz ar rudens sezonas iestāšanos universālveikals ”Stockmann” aicināja vadošos stila ekspertus ielūkoties jaunākajās modes kolekcijās un dalīties padomos par ieteicamākajiem apģērbu salikumiem saskaņā ar aktuālajām tendencēm. Kas modē šoruden? Atklāj Latvijā iecienīti stilisti Aleksandrs Pavlovs, Dace Krieviņa-Bahmane un Anita Altmane.

Kā akcentējuši visi eksperti, šīs sezonas aktualitātes: bēšais ar bēšo, silti adījumi, puķainas kleitas ar sporta apaviem, rūtis klasiskajā stilā apvienojumā ar sportiskiem elementiem, rotaļīgums un bezrūpība pretstatā vīrišķīgiem griezumiem un faktūrām, kā arī vienmēr aktuālais džinss. Tas viss atrodams arī ”Stockmann” kolekcijās.

Pavlovs iesaka kombinēt romantisko ar vīrišķīgo

Aleksandrs Pavlovs, modes eksperts un tērpu dizaineris šosezon aicina kungus neapstāties un eksperimentēt ar savu ārējo stilu.

”Būt atšķirīgiem un interesantiem tagad ir aktuāli kā nekad agrāk, un to realizē ne tikai sievietes – to aktīvi dara arī mūsdienīgi vīrieši.

Tumšajā, drūmajā rudens un ziemas sezonā rotaļīguma un bezrūpības piesitieni garderobē atvieglo vīrieša koptēlu.” Stāsta Aleksandrs un iesaka savienot romantiskās, vieglās faktūras un krāsas ar vīrišķīgām detaļām un formām, tādējādi ļaujot izrauties no ikdienas pelēcīguma un vienveidības.

”Jauns stils ir oriģināls risinājums atkāpties no ierastā, jo pamainīt sevi ar stila palīdzību ir vienkāršāk, nekā ar uzvedību.” Aleksandrs piebilst.

Aktuālā krāsa – bēšs

”Bēšs tonis vienmēr bijis mana vājība – tas attiecas gan uz apģērbu, gan aksesuāriem,” atklāja, stiliste un modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane, izceļot smilšu toni kā vienu no galvenajiem ”Stockmann” šīs sezonas kolekciju vadošajiem trendiem.

”Līdz ar laiku modes pasaulē krēmkrāsas popularitāte ir augusi, līdz šobrīd izcīnīts tāds kā triumfs – ierindojoties blakus melnajam un baltajam.

Veidojot tērpu komplektus, koptēlā var būt dažādas bēšā toņa nianses, ko iesaku atsvaidzināt ar košas krāsas akcentiem kā sarkans, zils, dzeltens, tādēļ garlaicīgi nebūs!”

Jāuzsver, ka, izvēloties apģērbu un aksesuārus šajā tonī, tie nezaudēs savu aktualitāti arī pēc 10 vai 20 gadiem, uzsver Dace un izceļ bēša toņa augstpapēžu laiviņkurpes kā neiztrūkstošu katras sievietes garderobes must have!

Miksēt atļauts! Atjautīgi savienoti pretpoli un pretstati

Strīpas ar dzīvnieku rakstiem un austrumu apdrukas ar kādu īpašu akcentu – šosezon var kombinēt dažāda stila un izpildījuma apģērbus.

Anita Altmane – modes eksperte un stiliste uzsver, ka katra jaunā modes sezona nāk ar iedvesmas vilni, svaigām idejām un aktualitāšu akcentiem.

”Šī rudens bagātīgais tendenču sortiments ir spilgts piemērs tam, ka raibajā piedāvājumu klāstā būs lietas, kurās iemīlēties un kuras kā piemērotas sev atradīs gan izsmalcinātas biznesa sievietes, gan zinošas modes dāmas. Aktuālu un modernu tēlu noteikti var raksturot caur atjautīgi savienotiem pretpoliem, tādēļ zaļā gaisma drosmīgām stilu kombinācijām.

Klasika rotaļājas ar sportiskiem elementiem un minimālisms draudzējas ar romantiskiem motīviem. Jaudīga plecu līnija, eleganti grafiski raksti, stilu eklektika un košu krāsu eksplozija būs pa spēkam ikkatrai modes mīļotājai, kura vēlas atrast un izcelt tieši savu personību.”