Bērns nesēž uz podiņa? Būs skops

Komentāri
Bērns nesēž uz podiņa? Būs skops
FOTO: LaG1tana, Flickr.com

Par to, kā un kad veidojas bērna raksturs, pedagogi, psihologi un vecāki vienmēr runā un diskutē ļoti daudz. Mēdz sacīt, ka bērna raksturu nosaka gan iedzimtība, gan tas, cik ilgi māmiņa ir barojusi viņu ar krūti. Tāpat svarīgi esot, kurš vairāk ar bērnu ir bijis kopā – māmiņa, tētis, vecmāmiņa vai auklīte. Bērna raksturā paliekošas pēdas atstāj arī vecāku attiecības. Taču, izrādās, tava mazuļa raksturu var ietekmēt arī viņa ”attiecības” ar podiņu.

Aplūko un pasmaidi! Mūsu acuraugi, pat sēžot uz podiņa, ir mīļuma iemiesojums!

Personības rakstura veidošanos nosaka tas, kā un cik ātri bērns ir sācis nokārtoties uz podiņa. Piemēram, ”lielās” dabiskās vajadzības ir saistītas ar došanu un ņemšanu.
Bērniem, kuri nelabprāt sēž uz podiņa un kuriem raksturīgi aizcietējumi, pieaugot dzīvē rodas grūtības ar dalīšanos, dažkārt var pat izveidoties tendence izaugt par skopiem cilvēkiem. Savukārt tie, kuriem bērnībā nebija nekādu problēmu sadraudzēties ar podiņu, bez liekas domāšanas un raizēm šķiras no savas naudas. Ir izšķērdīgāki, neprot krāt.
Ja šajos novērojumos ir kaut kripatiņa patiesības, tad nākas vien secināt, ka vienmēr vislabākais ir zelta vidusceļš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl