Bērns negrib tīrīt zobus? Zobu tīrīšanas hitu TOP 5

Komentāri

Lai arī cik ļoti rūpīgi bērnam māci, ka zobi ir jātīra regulāri un pareizi, ļoti daudzi žiperi pamanās no zobu tīrīšanas aizmukt. Vai arī darīt to nepietiekami rūpīgi. Daudziem četrgadniekiem var stāstīt, cik vien vēlies, ka zobi jātīra divas reizes dienā, citādāk būs jāiet pie zobārsta, jāurbj utt. Viņš vienalga izdomās veidu, kā zobus netīrīt. Tad, kad apzinīgums atnāk arī pie bērna, tad bieži vien ir jau par vēlu. Tādēļ talkā nāk zinātnieki.

Braitonas Modernās Mūzikas institūta eksperti kopā ar stomatologiem ir izstrādājuši muzikālo formulu zobu tīrīšanai: noteikts mūzikas taktsmērs un takšu skaits, mūzikas ritms, ātrums un citi komponenti, kas  labvēlīgi ietekmē zobu tīrīšanas procedūru. Lai bērnu zobi būtu stipri un smaganas būtu veselas, tīrot zobus ir jāveic noteiktas darbības: kā minimums – 35 kustības no kreisās uz labo pusi, un septiņas kustības piecos dažādos virzienos. Ir izveidots skaņdarbu TOP 5, kuru pavadījumā bērni rūpīgāk tīra zobus. Absolūts līderis ir Gangam style.
Zobu tīrīšanas hitu TOP 5:
1. Gangam style
2. Diamond (Rianna)
3. Somebody That IUsed to know
4. Troublemaker
5. Call My Name
Liec bērnam doties uz vannas istabu tīrīt zobus un izmēģini, kuras dziesmas pavadījums tavam bērnam un viņa zobu birstei tīk visvairāk !

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gangam style. Video: youtube.com

Diamond. Video: youtube.com

Somebody That I Used to know. Video: youtube.com

Troublemaker. Video: youtube.com

Call My Name. Video: youtube.com

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl