Bērns negrib tīrīt zobus? Zobu tīrīšanas hitu TOP 5

Komentāri

Lai arī cik ļoti rūpīgi bērnam māci, ka zobi ir jātīra regulāri un pareizi, ļoti daudzi žiperi pamanās no zobu tīrīšanas aizmukt. Vai arī darīt to nepietiekami rūpīgi. Daudziem četrgadniekiem var stāstīt, cik vien vēlies, ka zobi jātīra divas reizes dienā, citādāk būs jāiet pie zobārsta, jāurbj utt. Viņš vienalga izdomās veidu, kā zobus netīrīt. Tad, kad apzinīgums atnāk arī pie bērna, tad bieži vien ir jau par vēlu. Tādēļ talkā nāk zinātnieki.

Braitonas Modernās Mūzikas institūta eksperti kopā ar stomatologiem ir izstrādājuši muzikālo formulu zobu tīrīšanai: noteikts mūzikas taktsmērs un takšu skaits, mūzikas ritms, ātrums un citi komponenti, kas  labvēlīgi ietekmē zobu tīrīšanas procedūru. Lai bērnu zobi būtu stipri un smaganas būtu veselas, tīrot zobus ir jāveic noteiktas darbības: kā minimums – 35 kustības no kreisās uz labo pusi, un septiņas kustības piecos dažādos virzienos. Ir izveidots skaņdarbu TOP 5, kuru pavadījumā bērni rūpīgāk tīra zobus. Absolūts līderis ir Gangam style.
Zobu tīrīšanas hitu TOP 5:
1. Gangam style
2. Diamond (Rianna)
3. Somebody That IUsed to know
4. Troublemaker
5. Call My Name
Liec bērnam doties uz vannas istabu tīrīt zobus un izmēģini, kuras dziesmas pavadījums tavam bērnam un viņa zobu birstei tīk visvairāk !

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gangam style. Video: youtube.com

Diamond. Video: youtube.com

Somebody That I Used to know. Video: youtube.com

Troublemaker. Video: youtube.com

Call My Name. Video: youtube.com

Lasi vēl