Komentāri
Bērns mācās viduvēji? Neuztraucies, nākotnē sasniegs izcilus rezultātus

Vai atceries laiku, kad mācījies vidusskolā? Vai tas bija laiks, kad pēc atzīmēm sprieda par tevi kā par cilvēku? Iespējams, šogad tava atvase uzsākusi mācības vidusskolā un tu raizējies par atzīmēm “viduvēji” un “gandrīz labi”? Lūk, 6 iemesli, kāpēc tie, kas mācās uz “viduvēji”, dzīvē sasniedz daudz vairāk nekā izcilnieki.

Domā citādāk

Šie skolēni domā, pirmkārt, par sevi. Viņi neseko tradicionālajai sistēmai, viņi paši meklē un rada jaunas idejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atzīmes ir tikai cipari

Tie, kas skolā nav izcilnieki, nekādā veidā necenšas pārliecināt nevienu par savām zināšanām. Atzīmes ir vienīgi cipari, kas nenosaka cilvēka patieso būtību.

Bez mācībām ir citas nodarbes

Skola nav vienīgā, kur šie skolēni pavada laiku. Iespējams, viņi jau ir atraduši darbu, bet, ja nē, tad brīvo laiku pavada mācoties lietas, kas atšķiras no skolā mācītā. Viņi negaida, kad beigsies skola, lai sasniegtu savus sapņus.

Viņi atzīst savas kļūdas

Šie cilvēki apzinās, ka visu nevar zināt, tāpēc vairāk koncentrējas uz to, kas interesē viņus, kā arī pavada laiku ar cilvēkiem, kas iedvesmo. Diemžēl neviens no mums nevar būt izcils it visā.

Mācās paši

Šiem skolēniem nepatīk, ja viņiem pasaka, kā ir pareizi, jo, patiesību sakot, nav tāds pareizi vai nepareizi. Šie skolēni paši mācās un paši domā.

Izdarīts darbs ir labāks par jebkuru atzīmi

Neskatoties uz to, kā uzdotais darbiņš ir izdarīts, tas ir pabeigts. Skolēni, kuri mācās uz “viduvēji”, spēj mācīties no kļūdām.

Foto: gatavošanās Zinību dienai

Lasi vēl