Komentāri
Bērniņš un biznesa idejas piepildīšana – visnotaļ reāli!
Foto: ekrānšāviņš

Iespējams, daudzām jaunajām māmiņām ir kāda aizraušanās, kas varētu kļūt par veiksmģu biznesa ideju. Tomēr ne visas idejas materializējas, tāpēc Māmiņu klubs nolēma paciemoties pie māmiņas, kurai ir izdevies piepildīt savus sapņus.

Ieva ir divu meitu māmiņa, kas par savu nodarbi sauc uzņēmējdarbību. Viņa vēlējās piepildīt savu ideju par uzņēmējdarbību ražojot skaistas atmiņu kastes ar pašas audzētas lavandas aromātu.  Savam zīmolam viņa ir devusi nosaukumu – Arom Boxi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gluži kā daudzas brīnišķīgas idejas, arī Ievas biznesa ideja radās pavisam nejauši, kad viņa atskārta, ka vēlētos nevis veikalā pirkt mantu kasti, bet gan ko īpašu.

Kā viņai ir veicies, skaties video!

Foto

Video

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl