Bērniņa gaidīšanas ballīte

Komentāri
Bērniņa gaidīšanas ballīte

Bērniņa gaidīšana ir skaistākais brīdis sievietes mūžā. Dažkārt tiek domāts par ko vairāk kā mirkli, kad jādodas uz slimnīcu, lai bērniņu laistu pasaulē. ASV šie svētki ir tik populāri, ka pat tiek nolīgtas pasākumu aģentūras, kas tos rīko. Latvijā šie svētki pamazām kļūst aktuāli. Tie parasti tiek organizēti kā pārsteiguma ballīte topošajai māmiņai.

Bērniņa gaidīšana ir svētki, kad sieviete pārtop par māti un ir gatava uzsākt jaunu dzīves posmu. Gaidīšanas ballīti nekad neorganizē topošā māmiņa vai radinieki. Visa ballītes organizēšana ir jānodod labāko draugu vai kolēģu rokās, ar domu, ka topošai māmiņai ar ģimeni ir pelnīts atpūtas brīdis, kā arī lai nerastos iespaids, ka topošā ģimene vēlas saņemt tikai dāvanas, kas paredzētas bērniņam pēc piedzimšanas. Šāda ballīte ir jautrs veids, lai liktu visiem uzminēt topošā bērniņa dzimumu, spēlēt dažādas erudīcijas spēles, kā arī iegūt viesu dāvātās dāvaniņas, kas var būt noderīgas, kad bērniņš būs nācis pasaulē. Interesanti, ka ASV nedzimušajam mazulim tiek dāvinātas augstas kvalitātes zelta rotaslietas, dizaineru ratiņi un pamperu atkritumu kastes, kas darinātas no īpaša materiāla. Katrai bērniņa gaidīšanas ballītei ir jābūt ar tematiku. TV šova zvaigzne Kortnija Kardašjana bērna gaidīšanas ballīti organizēja slavenās filmas Brokastis pie Tifānijas stilā, savukārt Gvenas Stefanī ballītes tematika bija krāsaini ēdiena ornamenti – dučiem baltas rozes, cukura vates, sūkājamās konfektes. Nedrīkst aizmirst, ka ballītes viesiem ir jābūt tuvākajiem draugiem vai ģimenei, parasti tās ir tikai sievietes, taču topošā māmiņa var izlemt, ko vēlas redzēt savā ballītē. Ballītes norises vieta var būt gan iekštelpās, gan svaigā gaisā, un obligāti ir jāpārdomā ēdienkarte, ar ko tiks cienāti viesi. Ja ir noteikta ballītes tematika, tad arī visam pārējam ir jābūt veidotam vienā stilā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl