Komentāri
Bērni paceļ traktoru, sieviete cīnās ar lāci. Situācijas, kas parāda cilvēka neatklāto spēku

Cilvēka pārdabisks spēks jeb histērisks spēks ir parādība, kas rodas cilvēkā situācijās, kad jāizvēlas starp dzīvību vai nāvi. Parasti tas notiek, kad organismā rodas milzīga adrenalīna deva. Esam dzirdējuši par māmiņām, kuras gatavas pacelt pat automašīnu, lai izglābtu zem tās pakļuvušo bērnu. Lūk, iespējams, visu laiku pārdabiskākās situācijas, kuras piedzīvojuši īsti cilvēki.

1982. gadā kāds vīrietis laboja automašīnu, kad tā viņam pēkšņi uzkrita virsū. Viņa māte pacēla auto pietiekami augstu, lai vīrietis no tās spētu izkļūt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2006. gadā kāda sieviete Kanādas ziemeļos izglāba vairākus bērnus, cīnoties ar polārlāci (!) līdz brīdim, kad mednieks to nošāva.

2012. gadā ASV kāda 22 gadus veca meitene izglāba savu tēvu, kurš bija pakļuvis zem automašīnas, paceļot to un izvelkot savu tēvu no apakšas. Tāpat divas pusaugu meitenes, 16 gadīgā Hanna un 14 gadīgā Heilija, pacēla traktoru, lai glābtu sava tēva dzīvību.

Vims Hofs, zināms kā ledusvīrs, spēja noskriet maratonu mīnus 29 grādu aukstumā, pie tam, bez krekla. 2007. gadā šis vīrietis spēja izturēt 72 minūtes aukstumā, Ziemeļpolā. Ak, jā, viņam mugurā bija tikai šorti.

Džons Evans, leģendārs spēkavīrs, spēj uz galvas noturēt 155 kg smagu mašīnu. Rekords – 33 sekundes.

Ja tev šķiet, ka nevari noskriet kilometru, kā tu spēsi izskaidrot šo? Dīns Karnazes noskrējis 50 maratonus 50 dienās 50 dažādos štatos.

Savukārt Rojs Klīvlends Sallivans no 30 līdz 65 gadu vecumam saņēmis 7 zibens triecienus un visas reizes izdzīvojis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl