Bekhems atzīts par 2015. gada seksīgāko vīrieti

Komentāri
Bekhems atzīts par 2015. gada seksīgāko vīrieti

Deivids Bekhems, bijušais futbolists, mīlošs vīrs un gādīgs četru bērnu tēvs, atzīsts par žurnāla People seksīgāko vīrieti 2015. gadā.

40 gadīgais Bekhems ir pirmais atlēts, kas saņēmis seksīgākā vīrieša apbalvojumu. Kādā intervijā Bekhems jokodamies atzina, ka šis ir

“mans lielākais brīdis manā karjerā, es nespēju tam noticēt!”

Deivids pateicās vecākiem par dzīvību, ko viņam devuši, kā arī pateicās savam frizierim, stilistam un “fotošopam”. Jāatzīst, ka Deividu Bekhemu seksīgu padara ne vien viņa lieliskais izskats, bet arī attieksme pret dzīvi un savu ģimeni. Apsveicam, Deivid, tu to esi pelnījis!

Foto: šā gada seksīgākais vīrietis

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl