”Beidziet domāt, ka apalītēm interesē tikai ēst un gulēt!” Modele Katerīna Lazdovska lauž stereotipus

Lielo izmēru modele, skaistumkaraliene Katerīna Lazdovska lepojas ar savu augumu un nemainītu to pret cita veida formām. Katerīna uzskata, ka skaistums nemēdz būt par daudz, īpaši, ja esi izmēra ”XXL” sieviete!

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • KristineIre

  KristineIre

  Sieviete apbrinojami skaista, no kuras staro laime,paspraliecinatiba un skaistums....
  Ieteiktu vairumam so komentetaju no vinas macities.
  Miliet sevi, tad ari jums nebus laika un velme tupa sedet divana un slepeni komentet,sis preteklibas,kas nak no jusu mutem.
  Shausmiga aprobezhotiba un naids dzirdams.
  Katrinei veiksmi ❤❤❤
  • Maija

   Maija

   Ko mācīties no viņas? Tā nemīlēt sevi, darīt pāri savam organismam, veselībai? Ja patīk būt resnulei, ok., sēdi mājās , dari savus darbus un priecājies, bet nedeklamē publiski, ka tas ir skaisti un veselīgi! Izskatās, ka viņa pat auto nevar stūrēt, jo stūre iegrims apaļumos un to nevar pagrozīt.
   Sievietei iesaku paskatīties spogulī un ieslēgt smadzenes. Ja ir.
   • Dzejnieks

    Dzejnieks

    Un tev ari iesaku to pašu. Jo diemžel jau kopš seniem laikiem sieviete ar lielām formām ir bijusi pārpilnibas un laimes simbols. Ja es pareizi atceros, tad senās apaļās figūras atveidojums pat ir pie Makslas akadēmijas. Un visi veči nav kā suņi, kas uz kaliem krituši, kadam ari vajag gaļu. Un apaļaku krūti ...
 • Punktiņš

  Punktiņš

  Visi pēc dabas nevar būs tievi skaliņi un visiem nav arī tādiem jābūt. Citas sievietes, kurām ir lieli kompleksi par savu lieko svaru vismaz var ņemt piemēru kā pieņemt sevi un justies skaistai. Tiešām apburoša sieviete!
  • kommmmatiņš

   kommmmatiņš

   Nevajag visiem būt tieviem skaliņiem. Var būt mazliet apaļumi, bet ne aju tik nenormāli. Un padzīvojusī sieviete vēl ar to lepojas!!! Varbūt tauki apņēmuši arī smadzenes? Tas taču ir ļoti kaitīgi un neveselīgi! Un patiešām neglīts skats!
 • briesma
 • šokējums

  šokējums

  Ak, Dievs, kas pa speķa bulku!!! Interesanti, ar kādu sporta veidu biņa nodarbojas..., viņa vispār paskriet spēj? Un pietupties, un tad piecelties bez palīdzības??? Viņa kosmosā varētu lidot? Vai viņa vispār ietilptu kosmosa kuģī?
  Man riebjas, ka atrodas dažas neaptēstās, kas slavina resnumu! Tas taču ir ļoti kaitīgi! Aptaukojas orgāni un ātri rodas dažādas veselības problēmas. Saprotu, ka viņai savos 50 gados ir grūti nodzīt resnumu. Bet vajag censties. Plastikas ķirurgs var palīdzēt. Un tādā vecumā tērpties vajadzētu ne tik īsos svārkos un ne tik atkailinātos tērpos. Ar tādu augumu nav jālepojas. Un , ar ko viņa vispār var lepoties? Izglītība? Ģimene? Bērni? Un smiņķus krietni mazāk uz sejas jāliek. Un tie zobi izskatā pēc plastmasas. Nu, traki. Žēl sievietes.
  Iesaku ņemt šo sievieti kā piemēru. Kā negatīvo piemēru. Ja bērns ēd daudz našķus , hotdogus, var viņu parādīt un teikt , kas būs, ja tā turpinās darīt.
  • Dzejnieks

   Dzejnieks

   Bet tad sedi majas pie sava skalu groza un priecajies. Tik kad normals , vecis tiek tada sievišķa, kaut ka aizmirstas i tauki i nesmukums ... Un šeit vel ir skaisti kopta sieviete, nevis tadas kas ir patiešām kā saulē kusis sviesta gabals ...
 • haaa

  haaa

  Kāpēc jāatskaitās citiem? Ja jau viss tik labi, dzīvo nost, lai suņi rej...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!