”Baudas zonas kalpos kā labākie ceļveži krāšņāko papardes ziedu meklējumos.” Seksa eksperte Vikija par maģisko Līgo nakti

6 komentāri
”Baudas zonas kalpos kā labākie ceļveži krāšņāko papardes ziedu meklējumos.” Seksa eksperte Vikija par maģisko Līgo nakti
PUBLICITĀTES FOTO

Viena no Līgo nakts maģiskākajām tradīcijām ir noslēpumainā papardes zieda meklēšana. Seksa eksperte Vikija aicina negaidīt, ka papardes zieds būs atrodams jau pirmajā krūmā, ieejot mežā. Ir jāstrādā ar savu ķermeni, jāiepazīst erogēnās zonas, lai spētu šo ziedu ne tikai atrast, bet arī baudīt, vēl un vēl.

Vikija aizdomājas, ka latvieši vispār ir tāda meklētāju tauta. Papardes ziedu katru gadu meklējam, šokolādes olas krūmos meklējam un laimi pasaulē meklējam.

”Ikdienas darbā bieži izdodas satikt meitenes un dāmas, kuras savus prinčus meklē vai pat vēl komiskāk – vienkārši gaida tos, pašas rokas klēpī salikušas. Arī stiprais dzimums meklē partneri, kas tad beidzot spēs būt saimniece virtuvē, “nerātnule” guļamistabā un lēdija sabiedrībā. Un, kad neatrodam, tad čīkstam un sūdzamies, cik dzīve netaisnīga un grūta,” sarunā ar portālu Skaties.lv ironizē Vikija.

Latvijā jauna, zinoša seksa eksperte Vikija! Iepazīsti dāmu, kura nebaidās skaļi runāt par gultas priekiem

Pēc Vikijas domām, vēl mums patīk visu salīdzināt ar kaimiņiem – turpat aiz žoga vai aiz valsts robežām. Tur taču vienmēr zāle zaļāka, nekā pašam savā dārziņā.

Katru reizi, kad Vikija saskaras ar kārtējo latvieti meklētāju, viņā aug grūti pārvarama vēlme sapurināt šo tautieti, lai tas atjēdzas.

Atjēdzas no meklējumiem un sāk pats ko darīt lietas labā. Šoreiz mazāk par tiem lielās laimes meklējumiem, bet vairāk par papardes zieda atrašanas centieniem.

Vikija paziņo, tā maģiskā zieda atrašana būs patiesi patīkams un rezultatīvs piedzīvojums tikai tad, kad mēs spēsim atklāti komunicēt ar savu partneri.

”Nevis tādā paviršā “Tu gribi, tev patīk?” līmenī, bet, izmantojot atvērtos jautājumus un pārliecinošus apgalvojumus. Uz jautājumu, kas sākas ar vārdiņu “vai” visdrīzāk mēs saņemsim apstiprinošu atbildi. Nevis tāpēc, ka pa īstam patīk, bet tāpēc, ka negribam sarūgtināt partneri.

“Kā tad es tā pēkšņi teikšu, ka man nepatīk, ko viņš dara?” Te vēl papildus pieslēdzas kauns, nedrošība un nezināšana. Pie sevis paliek doma: “Ja es pateikšu, ka man nepatīk, tad man vajadzēs teikt kā man patīk. Bet es taču nezinu kā man patīk!”” tā Vikija.

Kāds ir Vikijas ieteikums, lai vieglāk būtu uzdot atvērtos jautājumus un arī sniegt precīzas atbildes?

Katram no mums ir jāizpēta savs ķermenis un jāiepazīstas ar savām ”baudīgākajām” ķermeņa zonām.

Vikija ir pārliecināta, ka baudas zonas visas dzīves garumā kalpos kā labākie ceļveži krāšņāko papardes ziedu meklējumos. Tāpēc viņa aicina likt kaunu pie malas un rokas pie auguma!

Tikai mums pašiem jāsaprot, kur tieši un kā tieši mums labāk patīk, un tikai tad to instrukciju spēsim nodot tālāk partnerim.

”Mīļās meitenes un dārgās dāmas, neviens princis baltā zirgā neatjās un jums neparādīs, kur ir jūsu “G” punkts un kas jūsu klitoram labāk patīk. Nāksies pašām parādīt un pastāstīt par to viņam. Tāpat arī kungiem nevajadzētu gaidīt, ka sieviete uzreiz spēs viņam sniegt visas erotiskās tehnikas. Kādam laikam būs jāpaiet, lai sieviete justos maksimāli droši un brīvi sava partnera kompānijā. Jo vairāk rūpēsies par sievieti, jo sieviete vairāk rūpēsies par savu partneri,” pamāca Vikija.

Kad ķermenis iepazīts un instrukcijas nodotas partnerim, tad nākamais solis varētu būt dažādu ”karstāku” fantāziju realizēšana.

”Kas nu kuram skaitās ”karsts”, bet katrā no scenārijiem svarīgi nonākt pie viena kopīga plāna. Maksimāli izslēgt pelēkās zonas, jo pelēkajās zonās rodas pārpratumi, neizpratne un tamlīdzīgas parādības, kam nav vietas baudas meklējumos un tās gūšanā,” padomu plānošanā sniedz Vikija.

Vikija informē, ka plānot erotiskos piedzīvojumus ir ļoti aizraujoši, jo visu plānošanas laiku notiek tāda savdabīga emocionāla priekšspēle.

Ja visu nedēļu kopā tiek plānota pikanta nedēļas nogale, tad ar katru dienu, tuvojoties šim notikumam, ”taurenīši” vēderā un vēdera lejasdaļā sāk “dancot” aizvien aktīvāk.

Ko gan tur daudz plānot? Vietu, laiku, noskaņu, tērpu, aktivitātes – pirms un pēc, mantiņas un jebkādus papildus instrumentus, lai lielo bērnu spēlītes būtu maksimāli sajūtām bagātas, un abi spētu palidot septītajās debesīs vairākas reizes.

Pēc šādām izklaidēm jaunās nedēļas sākumā nebūs iespējams noslēpt smaidu un mirdzošas acis.

”Paši no sevis sāks rasties plāni jaunai kārdinošai nedēļas nogales vai pat jau nākamajam vakaram. Apetīte rodas ēdot. Arī seksuālā apetīte aug, ja mēs paši to barojam, nevis sēžam rokas klēpī salikuši vai ceram atrast papardi ziedam aiz pirmā krūma, knapi ieejot mežā,” nopietni nosaka Vikija.

Nobeigumā seksa eksperte paziņo, ka papardes vairojas ar sporām un ziedu neviens nekad nav atradis. Arī bērni kāpostos nerodas, un būs vien pašiem pie tā visa jāpiestrādā.