Balsu pirkšanas skandāls ”Mrs.Latvija 2020”: četras dalībnieces paziņo par izstāšanos

Konkursa ”Mrs.Latvija 2020” norisi šobrīd aizēnojis balsu pirkšanas skandāls – deviņām dalībniecēm anulēts skatītāju balsojuma balsu skaits, secinot, ka izmantota negodīga datu manipulācija, lai iegūtu viltus balsis. Konkursa organizatore Kristīne Lindenblate sarunā ar Skaties.lv komentē šo skandālu un atklāj, ka četras dalībnieces jau pieņēmušas lēmumu no spēles izstāties.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Uh

  Uh

  Un visas 9 pirkušas balsis? Lindenblatas versija un pašas komentāri,nekavējoši jāziņo policijai un tad jāizpēta Skaties.lv! Šī jau ir nekaunīga apmelošanas visatļautība!
 • Indra Lintiņa Lučka

  Indra Lintiņa Lučka

  Skumji,ko lai saka.K.Lindenblatai jābūt uzmanīgai arī ar tāda veida paziņojumiem,jo,patiesībā,ēna šobrīd krīt uz visām (un tie jau var kļūt par tiesas darbiem-kā godu un cieņu aizskaroši) un saprotams ar pierādījumiem.Es gribētu teikt savādāk-balso vai nē,bet tie procenti kā iesaldēti! Palika nemainīgi!?Tātad-jāgarantē godīgums visos līmeņos! Un vēl-pandēmijas laikā meitenēm bija uzdevumi,bet organizātori varēja organizēti un radoši paveikto sakārtot,jo šobrīd ir haoss un piedevām vēl netīrs PR. Cerēsim,ka godīgums tiks noskaidrots un konkurss norisināsies atbilstoši pašam nosaukumam.Lai veicas! Bet mēs sekosim notikumiem!
 • :)
 • kas ir kas

  kas ir kas

  Vispār tām pieķertām blozgām visām vajadzēja konkursā liegt turpmāku dalību!
  • Indra Lintiņa Lučka

   Indra Lintiņa Lučka

   Un lai nosauktu par blozgām (pagaidām šaubu ēna uz visām,jo apvainojumi ir arī jāpierāda) jābūt pierādījumiem un nevis pieņēmumiem. Tas ir jānoskaidro steidzami!
   • indrai

    indrai

    Šaubu ēna nekrīt uz visām. Ikvienam cilvēkam ar smadzenēm ir skaidrs, kuras tieši ir tās nekrietnās sievietes!!!
 • Prātiņam:

  Prātiņam:

  Pameta konkursu ne 4 nekauņas, bet tās, kuras nevēlas turpināt šo cirku. 9 ar pirktām balsīm palikušas..
  • Nē

   Tās 9 ir upuri,jo laikam kādam traucē,bet iedomājieties-visas 9 kā sarunājušas! Muļķības un meli.Netīra bode,zem ložmetēja paliktas KURAS TRAUCĒ un pretendē uz kroni.Savādāk nevar un aplej ar dubļiem,bet to tā atstāt nedrīkst un jāveic izmeklēšana par ļaunprātīgu nomelnošanu.Viss kantoris jāizpurina ar pašu K.L.priekšgalā
 • prātiņš ar kartupeli vienā līmenī

  prātiņš ar kartupeli vienā līmenī

  4 nekauņas nokaunējās un pameta konkursu , bet 5 negodīgās nekauņas turpinās sevi apkaunot! Viņām taču ir vecāki, bērni, citi tuvinieki, draugi.. Par tik zemisku rīcību var tak no kauna zemē ielīst!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!