Balso un palīdzi izvēlēties ”Martas balles” princesi!

16.novembrī Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī norisināsies gadskārtējā ”Martas balle”, kura 2018. gadā atzīta par labāko labdarības pasākumu Baltijā. Balles ietvaros tiek meklēta ”Martas balles” princese, ikviens var balsot un palīdzēt izvēlēties titulam cienīgāko jaunieti.

Atpakaļ uz rakstu

126 komentāri

 • Esmu akls???
  +17 +17 0

  Esmu akls???

  Cilvēki, tad pārtulkojiet man, kas ir rakstīts mājas lapā:
  Balso par "Martas balles" princesi! Saistītais raksts
  Anastasija Mamonova
  Arīna Ermolajeva
  Luīza Romanova
  Jūlija Dovnere
  Liāna Logina
  Marija Bartaševiča
  Ērika Zaikovska
  Polina Derjabina
  Eva Onegina
  Luīzai jābūt starp pretendentiem, pietiek aizstavēt organizatorus!!! Mājas lapā nav neviena vārda par to, ka balsojums ir 35 euro dēļ!!!
 • Kas notiek

  Kas notiek

  No instagram tika Viktorija arī, kuras pat nebija sarakstā šeit, kā to saprast?! Un Ērika, kurai vispār bija maz procentu.
  • Unknown

   Unknown

   Šeit vairs neviens neko nesaprot, noteikumus šobrīd kāds gudro, lai pasludināt tos sestdien!
   • Taisnība

    Taisnība

    Nu bet loģiski noteikumus tagad jāpieslīpē, lai paskaidrotu publikai, nu kā tā mums sanāca!!! Es nemaz nebrīnīšos, ja viņi pat nedomās atvainoties n-tiem tūkstošu cilvēku no visas pasaules, kuri tērēja savu laiku, spēkus, nervus, balsojot par savām draudzenēm!!!
 • Lūk
 • Hahah

  Hahah

  Sacerējās, ka uzvarēs Luiza, tak izlasiet noteikumus, bija skaidri paskaidrots, ka tām kurām būs 3 vai 4 meitenēm vairāk balsu tiks uz Martas balli un tur arī žūrija izvēlēsies princesi!!!
  • Piekrītu

   Piekrītu

   Piekrītu, jo noteikumos viss ir precīzi uzrakstīts. Kā var iedomāties, ka kļūs uzreiz par princesi. Žūrija ballē izlems, ņemot vērā arī soc.tīklu balsojumus.
   • Luizas draugs

    Luizas draugs

    Ne jau uzzreiz par princesi. Vajadzēja rakstīt, ka tā, kura vinnēs skaties.lv balsojumus dabūs tikai skatītāju simpātijas statusu un nevarēs piedalīties ballē kā viena no princesēm. Viņa vienkārši tagad ar šo visu var aiziet un pasēdēt tajā ballē. Viņa laimēja tikai bezmaksas biļeti uz to balli, bet piedalīties tajā viņā nevarēs. Tāpēc visi ir sašutuši. Ziniet, biļeti viņa varēja nopirkt arī pati un ziedot to naudu bērniem, nevis tagad visiem bija jārauj pakaļa un jābalso tik aktīvi.
   • jā

    Jā, to, ka pašā ballē uzvarētāju izvēlēsies žūrija, visi saprot. Bet Luīza nebūs starp tām meitenēm, starp kurām izvēlēsies. Par to paldies organizatoriem.
 • Labais!

  Labais!

  Spriežot pēc visiem notikumiem, šī būs pedēja "Martas balle" Latvijas vesturē :) Nu, ja vispār būs :)
 • Ista taisniba
  +12 +12 0

  Ista taisniba

  Ka ari bija teikts, viss saja konkurska ir nopirkts. Luize bija galvena pretendente uz kroni, kas absoluti trauce organizatoru viedoklim, tapec vini speciali pacela vinai balsojumus pedejas stundas laika, lai visi domatu, ka vina tos nopirka. Bet vini nepamanija galveno - uz to bridi vina jau bija PIRMA un pirkt papildus balsojumus nebija NEKADAS JEGAS!!! UZ MISKASTI TADU "KONKURSU" KOPA AR ORGANIZETAJIEM!!!
  • nav

   nav

   Nu nav nekas nopirkts. Mēs visi - Luīzas paziņas un draugi godīgi un ļoooti cītīgi balsojām par viņu katru dienu. Priekš kam? Lai organizatori vienkārši paņem un pasaka "Bija jālasa noteikumi". Bet problēma ir tajā, ka to noteikumu bija 47285 un visos informācija atšķīrās. Te vienkārši ir slikti organizēts konkurss. Organizētāji pat neatvainojās par tādu atklātu feilu un neatzina savu vainu, tikai uzbrauca virsū, ka Luīza, redziet, nav pateicīga un laimīga piedalīties šādā konkursā un palīdzēt bērniņiem, ka ceļ paniku. Bet paniku drīzāk ceļ viņas draugi, jo šāda uzvedība ir atklāti sakot nekaunīga.
   • nav

    nav

    Tak visi esam pieauguši cilvēki, neviens te tagad ne ar vienu nedir*īsies. Luīza vispār nezin, ka mēs te visi viņu aizstāvam komentāros. Vienkārši, kā saka, "обидно", tas arī viss.
  • Unknown

   Unknown

   Kādi tur noteikumi??? Viņa ir balsošanas saraksta pirmajā lapā!!! Ko tad, organizatori teiks, ka viņa arī pati sevi tur pa kluso ielika un 2 nedēļās neviens to nav pamanījis??? ABSURDS!!! Viņa tiešām traucēja kādām no organizatoriem, nu nav cita iemesla, lai pēdējā brīdī pielīmēt viņai 8000 balsojumus un diskvalificēt!!!
 • Luīzas draugs

  Luīzas draugs

  Esmu šokā... Personīgi pazinu Luīzi vairākus gadus - labsirdīgs un saulains cilvēciņš,
  ļoti daudz palīdz cilvēkiem gados, bērniem, invalīdiem, atdot visu sevi, lai padarītu šo pasauli gaišāk un tā cieš dēļ pedējiem kretīniem... Jāmēt ārā tādu organizāciju no Latvijas!!! Uztaisīt no tik foršas idējas pedējus mēslus, slepjoties zem labdarības vārda, tās ir pati pedējais un zemākais kas tikai var būt! Luīza, tu vienalga esi mūsu sirdīs, esi labāka, esi princese un neviens kretīns nevarēs tevi aptraipīt!
  Viss tavs draugu loks no visām valstīm šobrīd ir kopā ar tevi, atbalsta tevi un mēs visi zinām, ka tu esi pelnījusi kroni par saviem labiem darbiem! Un ja ne tagad, bet pēc laika, tā vienālga piederēs tev!
  • Arī Luīzes draugs

   Arī Luīzes draugs

   Luīze, kronis - tie ir pelni, galvenais ir tava dvēsele un sirds. Es lepojos, ka esmu tavs draugs, un mēs visi zinām, ka viss šajā pasaulē atgriežas atpakaļ. Tā ka neuztraucies, tu biji, esi un būsi karaliene, bet viņi dabūs visu atpakaļ par savām melnām darīšanām!
 • Veronika Petina

  Veronika Petina

  Kāds sakars ir negodīgai balsošanai?! Apskatieties kāda ir citu meiteņu aktivitāte soc.tīklos.
  Luīze Romānova nolēma padalīties un lūgt palīdzību draugiem un paziņām no FB. Neredzu tur nekādu apmānu!
  Personīgi padalījos ar vairākiem paziņām, lai nobalso par Luīzi!
  • Dusmīgais

   Dusmīgais

   Paskaties marta's ball FB jaunāko publikāciju. Luīze ir atšūta no tālākās dalības!!!
   • ko

    ko

    kādā ziņā atšūta, kur Jūs to vispār salasījāties, lol. Luīza ir vinnējusi skaties.lv balsošanu un tiek uzaicināta uz Martas balli tāpat kā pārējās divas meitenes
   • Stulbums

    Stulbums

    Jā, jo izrādās, ka tā, kura savāks visvairāk balsis skaties.lv saņem tikai uzaicinājumu uz balli, bet nepiedalās viņā. Organizatori vienkārši katrs pasaka kaut ko citu un maldina cilvēkus. Luīze Romanova bija pilnīgi pārliecināta, ka tiks uz balli kā princese, viņa bija tik priecīga piedalīties tajā, pacēla visu Rīgu un visas paziņas no ārzemēm, lai par viņu balso un tagad paliek ne ar ko. Tākā paldies mīļajiem organizatoriem, kuri neprot precīzi un korekti pasniegt informāciju un noteikumus. Visi Luīzas tuvinieki un draugi ir ļoti sašutuši par šitādiem gājieniem.
   • Taisnība

    Taisnība

    Nu protams tacu galvenais ir davanas sanemt un kroni nekas cits vinu neinterese. Laikam naudu lieki iztereja lai balsis noirktu tagad dusmojas
   • nē

    Šis nu galīgi nav patiesi. Cilvēks labāk nopirktu to biļeti un ziedotu to naudu labdarībai, nekā visiem spēkiem censtos tikt. Logina, piemēram, balsoja tikai ar botu palīdzību. Tas viss sanāca baigi negodīgi.
   • Par Liānu

    Par Liānu

    Logina nebalsoja , bet par viņu balsoja un godīgi balsoja!🥰 Savu negatīvo paturi sevī un neapvaino cilvēku!
  • Anna

   Anna

   Kāpēc Liāna jāapvaino, par viņu arī bija sacelti radi, draugi un paziņas, kā arī visi kas ārzemēs!
   • sry

    sry

    okay, sorry, emocijās. nav nekā pret liānu, vienkārši vienā brīdī liānai sacēlās balsis no 16 uz 26 takā tiešām 1 minūtē. tāpēc tāds viedoklis.
 • Мужской коллектив
  +15 +15 0

  Мужской коллектив

  Девчата, держитесь!!! Вы все очень красивые и мы вас очень любим!!! Надеюсь, организаторы примут правильные решения и в субботу всё пройдёт празднично и красиво, без бардака, который был последние два дня!!! Мы с вами!!!
 • Санта

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!