Balso un palīdzi izvēlēties ”Martas balles” princesi!

126 komentāri
Balso un palīdzi izvēlēties ”Martas balles” princesi!
PUBLICITĀTES FOTO

16.novembrī Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī norisināsies gadskārtējā ”Martas balle”, kura 2018. gadā atzīta par labāko labdarības pasākumu Baltijā. Balles ietvaros tiek meklēta ”Martas balles” princese, ikviens var balsot un palīdzēt izvēlēties titulam cienīgāko jaunieti.

Pirmie balsojuma posmi norisinājās sociālajos tīklos. Pirmajā kārtā dalībniecēm, kuras vēlas kļūt par princesēm, bija jāiesūta savas skaistās fotogrāfijas.

Tās dāmas, kuru vārdi visvairāk tika rakstīti komentāros, kā arī saņēma visvairāk  -patīk- nokļuva trešajā kārtā, kas ir portāla Skaties.lv balsojums.

Drīzumā gaidāma gadskārtējā ”Martas balle”. Palīdzi izvēlēties vakara princesi!

Noslēdzošais posms norisināsies jau pašā ”Martas ballē”, kur četras finālistes sacentīsies par princeses titulu. Balles princeses titulu iegūs jauniete, kura saņems lielāko balsu skaitu –  apvienojot sociālo tīklu, Skaties.lv un žūrijas vērtējumus.

Skaties.lv balsojums noslēgsies 13. novembrī.

Uzvarētāja saņems kroni, sponsoru balvas – rotaslietas no zīmola ”Frey wille” 1000 eiro vērtībā un fotosesiju, bet pats galvenais – iespēju justies kā īstai pelnrušķītei!

Šogad ”Martas balle” norisināsies jau piekto gadu pēc kārtas. Ballē iegūtie līdzekļi tiks ziedoti iekārtu iegādei Rīgas sākumskolai ”Valodiņa”, kurā mācās bērni ar valodas traucējumiem.

Balso par "Martas balles" princesi! Saistītais raksts

Rezultāti:
5%

Anastasija Mamonova

17%

Arīna Ermolajeva

36%

Luīza Romanova

11%

Jūlija Dovnere

26%

Liāna Logina

1%

Marija Bartaševiča

1%

Ērika Zaikovska

2%

Polina Derjabina

1%

Eva Onegina