Balerīnas Elzas Leimanes-Martinovas septiņas labās lietas septiņās dienās

Komentāri
Balerīnas Elzas Leimanes-Martinovas septiņas labās lietas septiņās dienās
FOTO: Jānis Deinats

Latvijas baleta zvaigzne Elza Leimane-Martinova šobrīd izjūt īpaši radošu pacēlumu, jo kopš pavasara ir pilntiesīga horeogrāfe ar Latvijas Mūzikas akadēmijas diplomu kabatā. Septembrī Elza saņēma Latvijas Gāzes balvu kā labākā baleta soliste. Skaties.lv/Sievietei lūdza Elzu piedalīties nelielajā eksperimentā “Septiņas labas lietas septiņās dienās.” Pozitīvi noskaņotā projekta laikā katras dienas vakarā ir jāpieraksta viena laba lieta vai notikums, kas todien piedzīvots.  

Elza atzīst, ka ir bijis neliels laiks viņas dzīvē, kad vakaros pierakstījusi visus pozitīvos un jaukos dienas notikumus vai arī – vienkārši pirms iemigšanas atsaukusi tos atmiņā. Tiesa gan – to, ka tieši šādi iesaka rīkoties psihologi, lai mēs paši sevi varētu uzmundrināt, “sapurināt” un parādīt, ka dzīvē viss nav rakstāms ar mīnusa zīmi, Elza tobrīd nav zinājusi. Viņa atzīst, ka bijusi patīkami pārsteigta, ka pati nonākusi līdz idejai, ko iesaka speciālisti.

Elzas Leimanes-Martinovas septiņas labās lietas septiņās dienās

Piektdiena

Atkalredzēšanās prieks ar iedvesmojošu personību.

Sestdiena

Realizējās sen lolota radoša iecere.

Svētdiena

Šodien īpašs saviļņojums. Skatītāju ilgie aplausi pēc mana iestudētā viencēliena baleta “Tikko.” Šo brīdi mēdz dēvēt par “horeogrāfa medu”.

FOTO. Elza Leimane – Martinova dejā, dzīvē, uz skatuves

 

Pirmdiena

Banāli, bet patīkami. Brīvdiena un jauna frizūra.

Otrdiena

Sāku veidot jaunu horeogrāfiju.

Trešdiena

Ārā vēl tik silti un saulaini! Neticami.

Ceturtdiena

Sirdsmiers.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl