Baha ziedu terapija tavai un mazuļa labsajūtai

Komentāri

Daudzas topošās māmiņas saskaras ar tik dažādu emociju gammu, ka jūtas apjukušas. Raidījumā Māmiņu klubs uzzinājām, kā, sadarbojoties ar dabu, varam palīdzēt sev.

Baha ziedi ir paredzēti nevis ķermenim, bet cilvēka emocijām jeb emocionālai labsajūtai. Šī terapija palīdz gan māmiņai, gan mazulim. Laura Tidriķe, Baha ziedu terapijas praktiķe, stāsta, ka kopā ir 38 dažādu ziedu esences, kas atbild par dažādām emocijām. Terapijas pamatā ir katra cilvēka individualitāte. Ja jutīsimies labi un spēcīgi, tad arī nevajadzēs slimot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baha ziedi nāk no dabas, jau sākotnēji uzlādēti ar labu enerģiju. Tie ir nekaitīgi, un tie nekad nevar būt par daudz. Kā pareizi lietot Baha ziedus un ar ko tie atšķiras no homeopātiskajiem līdzekļiem, uzzini šajā Māmiņu kluba raidījuma sižetā!

Video: Baha ziedu terapija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl