Autosportists Krišjānis Caune savu sievu uz svinībām ved rallija automašīnā!

Komentāri

Autosportists Krišjānis Caune ar sieviņu Agnesi pastaigājas Latvijas Universitātes botāniskajā dārzā. Tieši šeit pirms gada un pāris mēnešiem abi svinējuši savas kopdzīves sākumu. Kāzu rīkošanai tika atvēlēts gana daudz laika!

Laulību ceremonijas vietu – Salas baznīcu Spuņģciemā – pārim ieteikuši vedēji. Daudz noderējis ģimenes un draugu atbalsts, bet arī paši viens otram kāzu rīkošanas procesu padarījuši pēc iespējas vienkāršāku – jo laikus sadalījuši darbus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto


Agnesei liels pārbaudījums bijis atrast īsto, neticēsit, nevis līgavas kleitu, bet kāzu torti. Smejot atzīst, ka neesot piemērījusi tik daudz kleitu, cik kūku nogaršojusi!

Agnesei kāzu torte, bet, kā jau varat nojaust, Krišjānim kāzu auto. Izrādās, piepildīt senu sapni – lielajā dienā pārvietoties Subaru automašīnā jauno vīru iedrošinājusi līgava.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl