Autosportists Krišjānis Caune savu sievu uz svinībām ved rallija automašīnā!

Komentāri

Autosportists Krišjānis Caune ar sieviņu Agnesi pastaigājas Latvijas Universitātes botāniskajā dārzā. Tieši šeit pirms gada un pāris mēnešiem abi svinējuši savas kopdzīves sākumu. Kāzu rīkošanai tika atvēlēts gana daudz laika!

Laulību ceremonijas vietu – Salas baznīcu Spuņģciemā – pārim ieteikuši vedēji. Daudz noderējis ģimenes un draugu atbalsts, bet arī paši viens otram kāzu rīkošanas procesu padarījuši pēc iespējas vienkāršāku – jo laikus sadalījuši darbus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto


Agnesei liels pārbaudījums bijis atrast īsto, neticēsit, nevis līgavas kleitu, bet kāzu torti. Smejot atzīst, ka neesot piemērījusi tik daudz kleitu, cik kūku nogaršojusi!

Agnesei kāzu torte, bet, kā jau varat nojaust, Krišjānim kāzu auto. Izrādās, piepildīt senu sapni – lielajā dienā pārvietoties Subaru automašīnā jauno vīru iedrošinājusi līgava.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl