Attiecību noslēpumi no pāriem, kuri ir precējušies vairāk kā 50 gadus

Pievienot komentāru
Attiecību noslēpumi no pāriem, kuri ir precējušies vairāk kā 50 gadus
Foto: pixabay.com

Attiecības un laulība ir tās lietas, kas mūsu ikdienu padara gaišāku vai tieši otrādi, drūmāku. Esot kopā ar kādu cilvēku, mūsu domas aizklīst, un jūtamies kā paradīzē. Bet ne vienmēr attiecības vai laulība var beigties ar laimīgām beigām.

Padomus par laimīgām attiecībām sniedz pāri, kuri kopā dzīvo vairāk kā 50 gadu.

Prioritāte

Esat viens otram galvenā prioritāte. Džīns un Beverlija teica jāvārdu pirms 54 gadiem. Kā norāda Džīns, viņu kopīgā laulība ir tik veiksmīga, jo vienmēr ir atraduši laiku viens otram. Ir pāri, kuri dzīvo kopā, guļ vienā gultā, ir bērni, bet jūtas atstumti. Iemesls – viņi ļauj karjerai vaļu un ielaiž to pārāk dziļi savā privātajā dzīvē.

Nemaini partneri

Necenties mainīt savu partneri. Sindija un Rendijs ir precējušies 50 gadus, un pāris, konkrēti, sieva, sākuma posmā vēlējusies mainīt pilnīgi visu Rendijā, sākot no apģērba, beidzot ar izskatu un ballīšu apmeklējumu skaitu. Bet tad no Rendija izskanēja, kas tāds, ko Sendija ļoti ņēma pie sirds. Rendijs teica, ka viņš Sendiju mīlot tādu kāda viņa ir, nevis tādu, kāda viņa vēlas palikt, un viņai ir jāpieņem partneris tāds kāds viņš ir. Šī doma dzīvoja sievietes galvā, un pateicoties apgaismībai, sieviete savus uzskatus mainīja.

Iepriecini

Iepriecini savu otro pusīti, padari viņu par kaut ko īpašu. Dorotija un Džefs ir precējušies pirms 60 gadiem. Darot īpašas lietas, pārsteidzot mīļoto cilvēku, ir bijis tas veiksmes stāsts, kas palīdzējuši viņu laulības dzīvei. Tā ir tradīcija, uztaisīt kafijas tasīti no rīta, pārsteigt sievu gultā. Kā arī izgreznot dienu ar dažādiem sīkumiem, kas var būt ļoti praktiski un mīļi, un pat aizkustinoši. Nekad nevajag atteikt, lai arī cik ļoti nogurusi vai nespējīga tu būtu. Iepriecināšana padarīs jūsu attiecības laimīgākas.

Prieks

Neaizmirsti par piedzīvojumiem un prieku. Luīsa un Bobs dzīvo laulībā 70 gadus. Šī pāra moto ir izbaudīt vienam otru katru dienu. Šis moto būs noderīgs, ja dosieties katru gadu ceļojumos, vai vasarā pārgājienos. Komunicējiet viens ar otru, apmeklējiet kultūras pasākumus, un pavadāt laiku kopā.

Foto