Atraktīvā Gundega Skudriņa iesaka brīnišķīgu veidu, kā labāk iepazīt savas atvases

0 Komentāru
Atraktīvā Gundega Skudriņa iesaka brīnišķīgu veidu, kā labāk iepazīt savas atvases
Skudras metropole

Producente un rīta programmas “LNT Brokastis” vadītāja Gundega Skudriņa padalījusies ar interesantu ideju, kas vecākiem varētu palīdzēt savus bērnus iepazīt vēl vairāk. 

“Teicu meitām, lai atrod kādu priekšmetu pie jūras pastaigas laikā, un pēc tam par to jāpastāsta savu stāstu vai teiku. Tā top leģendas par putna spalvu, vaļa zobu, vikingu akmeni un pat par nārām, kas tapušas, jūras viļņiem atstājot pēdas smiltīs, kas tiešām līdzinās nāras astes nospiedumiem,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Skudriņa.

“Burvīgs veids, kā iepazīt savus bērnus – viņu sapņus, viņu raksturu šķautnes, viņu domu gājienu vai iztēles plašos apvāršņus. Jo ikdiena parasti apcērt spārnus un visu novienkāršo. Uz jautājumiem “kā klājas?” vai “kā jūties?” pārsvarā atbild ar mūžīgo, arī mums pieaugušiem, ērto atbildi – normāli,” norāda pazīstamā pasākumu rīkotāja.

Gundegas un uzņēmēja Gundara Skudriņa ģimenē aug trīs meitas – vecākā no tām ir Gerda, kurai pašlaik ir 12 gadu, bet 2011. gadā ģimenei pievienojās dvīnītes Gabriela un Grēta.

Gundega vienmēr izcēlusies ar īpaši radošo domāšanu “ārpus kastes”, ko var just gan dzīvīgajā raidījumu vadīšanas manierē, gan arī viņas vadītajā radošajā apvienībā “Skudras metropole”, kas ar dažādiem projektiem tapusi atzīta ar godalgām prestižos starptautiskos konkursos.

0 Komentāru