Atpūties – tas ir tā vērts!! Dodies nelielā ģimenes ceļojumā uz Igauniju

Komentāri

Brīvdienu baudīšana kopā ar bērniem ir īpašs notikums. Vislabāk tās ir plānot laikus, jo tad ir iespēja izbraukt ārpus savas valsts robežām. Turklāt tepat kaimiņvalstīs ir daudz ko redzēt un piedzīvot. Māmiņu klubs kopā ar māmiņu Lidiju un viņas diviem bērniem – Evu un Ņikitu – dodas uz Igauniju, Sāremā salu, lai baudītu dabu un atpūstos spa kompleksā.

Ceļš uz Sāremā ilgst četras stundas ar automašīnu, pēc tam vienīgā iespēja, kā nokļūt uz salu – ar prāmi, kas kursē reizi stundā no agra rīta līdz vēlam vakaram.
Lidija jau laikus ir rezervējusi numuriņu spa viesnīcā pilsētā Kuresārētaču jāņem vērā, – ja nepasūti īpašo ģimenes numuriņu, viesnīcas personāls ir jābrīdina, ka ieradīsies kopā ar bērniem, un būs nepieciešamas bērnu gultas.
Lidijas izvēlētajā atpūtas kompleksā ir pieejamas spa procedūras ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Vecāki ir vienmēr pieraduši, ka spa procedūra automātiski nozīmē, ka tā domāta tikai pieaugušajiem. Izrādās, arī bērniem, kuri sasnieguši piecu gadu vecumu, ir šāda iespēja. Meitenēm vienmēr pie sirds iet “Zvaigžņu mirdzošā atpūta”, bet zēniem – sportistu masāža. Visiem bērniem vienmēr ļoti patīk šokolādes masāža, kurā tiek izmantota īsta un salda šokolāde. Šokolāde ne tikai uzmundrina un veicina laimes hormona izdalīšanos, bet arī nomierina. Vēl mazajiem atpūtniekiem tik piedāvāta roku un pēdu masāža, un ir iespēja plunčāties putu vannā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO. Smelies iedvesmu un dodies uz Igauniju

Kamēr bērni bauda šokolādes masāžu, vecāki var relaksēties sev domātajās procedūrās. Piemēram, izmēģināt klasisko masāžu ar kadiķu skrubi un eļļu, kas ilgst pusotru stundu. Plānojot vairāku dienu atpūtu spa viesnīcā, vēlams visas procedūras rezervēt iepriekš, lai, ierodoties galamērķī, nebūtu nepatīkamu pārsteigumu, ka iespējamie procedūru laiki ir jau aizņemti.
Taču peldbaseini un pirtis spa viesnīcā ir pieejami bez laika limita. Turklāt spa kompleksos ir arī tādas pirtis, kurās mazie bērni var droši uzturēties, jo temperatūra tur ir salīdzinoši zema. Peldbaseinos plunčāties var bērni, kuri sasnieguši trīs mēnešu vecumu – tātad vēl pavisam mazi zīdainīši.
Spa kompleksā Māmiņu klubam un Lidijai vislabāk patika, ka ir ļoti padomāts par dažādām niansēm un detaļām – piemēram, katrā istabā ir halāti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tātad šo apģērbu var ceļojumā līdzi neņemt. Tāpat ir padomāts par čībiņām un somu, kur ielikt dvieļus, lai dotos uz spa kompleksu.
Ja ir vēlme baudīt mierīgu un klusu atpūtu kopā ar ģimeni, tad darba dienu vakari būs piemērotāki. Brīvdienās jārēķinās ar lielāku kņadu. Nedēļas nogalēs un skolēnu brīvdienās bērniem tiek rīkotas radošās meistarklases.
Ja tu ar savu ģimeni vēlies kaut pāris dienas aizmirst par ikdienas darbiem un pienākumiem – dodieties visi ceļojumā. Ceļošana ir veids, kā mēs ne tikai izzinām pasauli, bet arī paši sevi, jo ne velti mēdz teikt, ka no katra ceļojuma atgriežamies citādāki.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl