Atklāts, kas latvju daiļavām nepatīk savā izskatā

1 komentārs

Lai arī pēdējā laikā par aktuālāko modes trendu kļuvis dabīgais skaistums, joprojām ikdienā varam vērot dāmas, kuras alkst padarīt savas lūpas un krūtis lielākas, grumbas – mazākas. Raidījumā “Profesija mamma” viens no sarunu viesiem bija plastikas ķirurgs Jānis Zaržeckis, kurš atklāja, kādas šobrīd ir populārākās operācijas.

Neticami, bet mūsu pašu Latvijas sievietes nav sajūsmā par savu izskatu un joprojām uzskata, ka šur, tur var kaut ko pielabot. Jānis Zaržeckis atklāj, kas neapmierina pašmāju skaistules.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pieprasītākā joprojām ir krūšu korekcija, otrajā vietā – novecošanas pazīmju likvidēšana.

Izlasi! Skaisto lūpu īpašniece Agnese Zeltiņa noliedz, ka jebkad veikusi sejas korekciju.

Tomēr plastikas ķirurgs skaidro, ka pārāk liela vēlēšanās novērst vecumu var beigties ar to, ka sejai absolūti pazūd mīmikas. Vairāk par plastikas ķirurga ikdienu uzzini, skatoties video!

Video

Foto: kuplo krūšu īpašniece seksīgā Lee atklāj “Selfiju akadēmiju”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl