Atklāts, kas latvju daiļavām nepatīk savā izskatā

1 komentārs

Lai arī pēdējā laikā par aktuālāko modes trendu kļuvis dabīgais skaistums, joprojām ikdienā varam vērot dāmas, kuras alkst padarīt savas lūpas un krūtis lielākas, grumbas – mazākas. Raidījumā “Profesija mamma” viens no sarunu viesiem bija plastikas ķirurgs Jānis Zaržeckis, kurš atklāja, kādas šobrīd ir populārākās operācijas.

Neticami, bet mūsu pašu Latvijas sievietes nav sajūsmā par savu izskatu un joprojām uzskata, ka šur, tur var kaut ko pielabot. Jānis Zaržeckis atklāj, kas neapmierina pašmāju skaistules.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pieprasītākā joprojām ir krūšu korekcija, otrajā vietā – novecošanas pazīmju likvidēšana.

Izlasi! Skaisto lūpu īpašniece Agnese Zeltiņa noliedz, ka jebkad veikusi sejas korekciju.

Tomēr plastikas ķirurgs skaidro, ka pārāk liela vēlēšanās novērst vecumu var beigties ar to, ka sejai absolūti pazūd mīmikas. Vairāk par plastikas ķirurga ikdienu uzzini, skatoties video!

Video

Foto: kuplo krūšu īpašniece seksīgā Lee atklāj “Selfiju akadēmiju”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl