Komentāri
Atklāj sevī iekšējo burvi! Iemācies lietot svārstiņu un noskaidro savu nākotni

Tev klausa svārstiņš? Izrādās, ka šī noslēpumainā saruna ar savu zemapziņu un citām neredzamām zināšanu krātuvēm ir jāmācās.

Svārstiņš ir labs palīgs tajos mirkļos, kad kaut kur gaisā vai tavā zemapziņā īstā atbilde ir, taču tu šaubies un nezini, kam uzticēties. ”Svārsts tikai apstiprina to, ko tu jau zini. Dievs zina,” stāsta Oskars Peipiņš.  Tas ir tāpat, kā uzticēties intuīcijai un pirmajai domai, kas iešaujas prātā, kamēr nav iejaukusies loģika, analītiskā domāšana un prāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svārsts nolasa informāciju, kuru sen jau ir nolasījusi mūsu zemapziņa

”Patiesā informācija kaut kur pastāv neatkarīgi no tavas gribas. Ar jautājumu tu pieslēdzies avotam, kur šī informācija glabājas. Un desmit sekundēs, kamēr koncentrējies, zemapziņa paziņo šo pareizo atbildi muskuļiem, ja vien pajautāts korekti un tu esi labi sagatavojusies,” stāsta dziednieks. Tomēr savā ziņā svārsts esot jau vakardiena, – to izmantoja mūsu senči. Tagad ir jaunas tehnoloģijas un ir cilvēki, kas iemācījušies par svārstu izmantot savu ķermeni.

Dziednieka Oskara Peipiņa ābecīte iesācējām svārstiņa lietošanā!

Sameklē svārstiņu!

Ar ko sākt? Vispirms tev vajag svārstiņu. Jau gatavu svārstu var nopirkt, parasti tie meklējami veikalos, kur tirgo akmeņus vai dažādus neparastākus sīkumus. Kā izvēlēties? Oskars teic, ka jāizvēlas materiāls, kas nemagnetizējas un neuzkrāj statisko elektrību, – koks, varš, zelts, sudrabs, alumīnijs, akmeņi, kristāls. No pareizajiem īsto savu izvēlies vienkārši – to, kas tevi uzrunā! Iekar to kokvilnas diegā. Ja tas jau iekārts ķēdītē, pārbaudi, lai tā ir no vara, bronzas vai cita nemagnetizējoša metāla. Vienkāršākā metode, kuru daudzās ģimenēs lieto, lai mājas kārtībā pārbaudītu ūdens āderes, – iekārt diegā zelta laulības gredzenu. ”Ideāli! Tas ir pat labāk, jo tu šo gredzenu nēsā un tas jau ar tevi ir satuvinājies. Tam ir apļa forma, un tas ir tavs gredzens, tātad rādīs tev svarīgo informāciju,” vērtē Oskars. Diedziņā var iekārt ne tikai zelta vai sudraba gredzenu, bet arī mazu vara atslēdziņu.

Pieradini savu svārstu!

Vispirms attīri to no svešiem (meistaru, pārdevēju, citu pircēju un ziņkārīgo) pieskārieniem un enerģijām. Paturi diennakti sālsūdenī, – tējkarote sāls uz glāzi ūdens. Un atrod koka vai kartona kastīti, kur to glabāt. Tad panēsā to diennakti kabatā, palaikam pavirpinot pirkstos, lai tas sajūt tavu enerģiju.

Atrodi īsto pozu sarunai ar svārstu un iemācies atrast īsto sajūtu!

Apsēdies pie galda, lai jūties ērti un brīvi, tā sauktajā kučiera pozā – mugura taisna, bet pleci brīvi un atslābināti, kājas taisni novietotas uz grīdas. Galva mazliet pacelta, lai tavs skatiens var aizklīst pie horizonta, – tad kakls nav saspringts. Roka, kurā ir svārsts, saliekta un elkonis piepacelts pleca augstumā – tad enerģijas vieglāk plūst, teic Oskars. Bet skatiens tāds kā nefokusēts, brīvi klīstošs.

Patrenējies nonākt viegla transa stāvoklī, kas vajadzīgs, lai saņemtu atbildes. Labi, ja proti meditēt. ”Tā ir sajūta, ka esi šeit un tagad, pagātnes un nākotnes nav, un arī laiks un telpa neeksistē. Tā noskaņojas rīkstnieks, kad meklē vietu akai,” stāsta dziednieks. Centies panākt tādu sajūtu, kad tev svārsta atbilde nešķiet būtiska, – labi būs gan jā, gan nē, tu tikai gribi uzzināt, kurš ceļš pareizākais. Tev jāsaplūst ar svārstiņu un jānotic tam.

Vienojies ar savu svārstiņu par vienkāršākajām atbildēm!

Tas ir pavisam loģiski – atceries, ka apstiprinot tu pamāj ar galvu, noliedzot to papurini. Ja svārsts vēzējas perpendikulāri galda malai, pieņem to par jā; ja paralēli – nē. Ja apstājas – atbildes nav. Bez komentāriem. Lem pati!Ja svārsts pats sāk griezties pulksteņa rādītāja virzienā jeb pa saulei, tas tev grib atbildēt apmēram tā: “Jā, dari to, jā, tas ir tieši tev!” Ja pret sauli: ”Nē, nedari tā!”

Starp citu!  Patiesībā, lai strādātu maksimāli precīzi, var paredzēt deviņas dažādas atbildes, stāsta Oskars Peipiņš. Jo svārstiņš var kustēties paralēli galda malai un perpendikulāri tai, uz apli pulksteņa rādītāja virzienā un pretēji tam, pa diagonāli uz vienu un uz otru pusi, bezgalības jeb astoņnieka zīmē perpendikulāri galda malai un paralēli tai, visbeidzot – stāvēt uz vietas.

Iemācies pareizi formulēt jautājumus!

Tiem jābūt precīziem un īsiem. Tādiem, uz kuriem var atbildēt ar ”jā” vai ”nē”. Un atceries, ka tu jautā ļoti konkrēti, – par konkrētu brīdi, par konkrētu lietu. Piemēram, ja gribi zināt, vai tavai veselībai nekaitēs treknā krēma kūciņa, tad pavaicā, vai šajā mirklī tieši šis kūkas gabaliņš tev būs labs. Ja tev ir šaubas par atbildi, uzdod vairākus jautājumus! Lai gan patiesībā ar tādiem niekiem svārstu apgrūtināt nevajadzētu vispār. Vai tad tu pati nejūti? Ja tu neesi dziedniece un darbs ar svārstiņu nav tava profesija, par sevi vari pavaicāt aptuveni trīs jautājumus dienā. Kad vēl tikai trenējies, atvainojies par katru jautājumu Visumam.

Foto

Pavingrinies!

Vispirms saviem vārdiem domās parunā ar svārstu. Ar cieņu. “Mīļo svārstiņ, palīdzi man uzzināt patiesību! Lūdzu, klausi atbildei, kuru priekšā pasaka mana zemapziņa!” Domās atvainojies par to, ka esi iesācēja un tikai vingrinies, tāpēc jautāsi vienkāršas lietas.

Testa vingrinājumi

Vari jautāt, piemēram, par gabaliņu tumšās šokolādes, kas stāv tev priekšā uz galda.  Pareizi formulē jautājumu zemapziņai. Lai tas nesatur atbildi! ”Ko manai veselībai  šajā mirklī dos šis gabaliņš melnās šokolādes?”

Apsēdies ērti, pacel elkoni rokai, kurā ir svārstiņš, lai enerģija var brīvi plūst, un uz desmit sekundēm koncentrējies. Vari pievērt acis. Nomierini elpu. Domā par šo lietu, kura ir tavā priekšā un par kuru esi pavaicājusi. Par šokolādi. Iztēlojies, kā uzticies un saplūsti ar svārstiņu. Domās sev saki: mani apmierinās jebkura atbilde, jo es uzticos. Tad atver acis un skaties, ko dara svārstiņš. Varbūt tas sāk apņēmīgi vēzēties kādā virzienā? Tā ir svārstiņa atbilde. Varbūt stāv, sastindzis uz vietas. Kāda iemesla dēļ vai nu nevar tev atbildēt, vai nevēlas. Varbūt tev jāsajūt pašai? Varbūt nepareizi esi pajautājusi? Varbūt vienkārši tev nav būtisks šis jautājums? Ja svārsts teiks nē, varbūt šodien tev labāk apēst ābolu.

Lai saprastu, vai svārsts tavās rokās strādā, jājautā par to, ko tu vari pārbaudīt vai jau zini! Ir taču lietas, kas tev būtu jāzina, jo simtiem reižu esi redzējusi, taču neatceries, vai ne? Piemēram, kādā krāsā ziediņi uz bērnistabas tapetēm? Pajautā to svārstam. Tikai formulē tā, lai viegli atbildēt.  Piemēram: vai ziediņi ir sarkani? Izdari vēl tā – vienā no sava dzīvokļa telpām noliec telefonu. Un sāc jautāt: vai tas paslēpts virtuvē? Bērnistabā? Vannasistabā? Ja svārsts atbild pareizi, tātad tas ar tevi draudzējas un ir novērtējis to, ka pret to izturies korekti.  Pašās beigās pasaki svārstiņam paldies. Arī tad, ja tas tevi ir pavazājis aiz deguna!

Ko nekad nejautā svārstam

Patiesībā zīlēšana un iekāpšana sakrālajās jomās nozīmē iet pa nedrošu ledu. Sevišķi, ja tu neesi tam gatava. Oskars pat smejas, ka būtu vajadzīga okultā policija, lai tiktu galā ar sakrālo jomu huligāniem. Pavisam noteikti jāievēro sava drošības tehnika!

”Esmu ļoti pret zīlēšanu!” teic dziednieks un skaidro, ka pat laimes liešana Ziemassvētku vakarā var muļķīgi un neveiksmīgi iekodēt likteni. Citādi tu savu dzīvi veidotu pati – tādu, kādu to vēlies.

Ir bīstami pārāk akli ticēt svārsta atbildēm. Pārstāt rīkoties un lemt pašai un kļūt atkarīgai no svārsta. Tu vari sākt zaudēt spēku, jo tev trūks ticības sev. Oskars smejas, atceroties aptiekā redzētu ainiņu. Pircēja ar svārstu rokā salikusi sev priekšā uz letes vairākas zāļu paciņas un komentējusi: šīs nekam neder, šīs arī sliktas! Un citas tantītes arī lūdz: ”Paskatieties mūsējās arī!” Pat paklausīgs un pieradināts svārsts var uz kādu laiku sadumpoties, lai pasargātu tevi no aklas ticības. Varbūt tev tikmēr jāpastrādā ar sevi?

Ko nedrīkst jautāt svārstam?

Nejaucies svešos likteņos un dzīvēs, ja cilvēki to nav lūguši. Neizrādies ar svārstu publikas priekšā. Nemēģini uzminēt loterijas skaitļus vai apmierināt ziņkārību. Ja neesi gana kompetenta, nemēģini noteikt diagnozes vai atrast zāles. Nejautā, vai tavam vīram ir mīļākā. Ja tu jautā, tātad tev jau ir aizdomas. Bet tu nevari zināt, kāds spēks var iejaukties atbildē, varbūt tas liks samelot un apgriezīs tavu dzīvi ar kājām gaisā.

Gribi jautāt kā margrietiņai: vai viņš mani mīl? Tad jautājumu uzdod gudri – vai viņš mani mīl, vai ir vienaldzīgs? ”Tikai vienaldzība nav mīlestība, visas citas jūtas ir mīlestība vai mīlestībiņas,” svārstu valodu tulko Oskars.

Nejautā par valūtas kursu, nejautā, kad Ukrainā beigsies karš un vai arī Latvijai draud karš. Ja tā jautāsi, svārsts atbildēs – jā, būs, jo informatīvais karš jau sen notiek. Arī par savu biznesu tu nevari jautāt, jo tas tev ir pārāk svarīgi, – tu iespaidosi atbildi.  Taču vari pajautāt, ja jāizvēlas, ar kuru no trijām firmām labāk sadarboties.

Nedrīkst svārstiņam uzticēt nopietnas attiecību lietas. Tu gribi zināt – vai kāds vīrietis ir tavs īstais? Nejautā. ”Neprasi svārstam, prasi sirdij. Patiesībā bez atļaujas nemaz nedrīksti jautāt par otru cilvēku un viņa jūtām. Turklāt tā pasaule ir sarežģīta, un var iejaukties sveši spēki, kas grib jūs saķildot,” atzīst dziednieks. Pat ja šīs attiecības būs īsas, varbūt tev tās jāpiedzīvo tik un tā. Varbūt tās būs spožas un skaistas, varbūt mainīs tavu dzīvi, varbūt iemācīs ko svarīgu.

Ja tu jautāsi, vai būsiet kopā, svārsts var pateikt – nebūsiet. Bet varbūt notiks tā, ka viņš būs tālbraucējs un gaidīs tikšanos ar tevi. Vai varbūt šajā brīdī zvaigznes rāda vienu atbildi, taču ar noteikumu, ka sakritīs arī citi apstākļi. Jūtu pasaule ir tik niansēta, un tā arī tevi padara tik jutīgu. Ir grūti bezkaislīgi jautāt par attiecībām, ja tu jau kaut ko no tām gaidi.’ ‘Tādas sarežģītas lietas nedrīkst uzticēt svārstam! Tas būtu tas pats, kā doties pie sliktas zīlnieces, kurai nerūp pateiktā sekas,” teic dziednieks. Ja tu gribi zināt to, kas tev nav jāzina, svārsts var brīdināt ar nepareizām atbildēm. Oskaram ir savs skaidrojums, kādēļ mums daudz ko nemaz nevajag zināt. Ir zināšanas, kas vairo prieku, ir zināšanas, kas vairo sēras, tāpēc ir informācija, kas slēpjas. Ne vienmēr vajag diagnosticēt visas slimības vai veselības problēmas. Kad vajag, organisms pats pateiks. Reizēm tās ir tādas, kur tu neko nevari mainīt, taču to apzināšanās var likt tev saskumt.

Drošības tehnika

  • neuzdod nepareizi formulētus jautājumus.
  • nelielies un sarunu ar svārstu nepadari par šovu.
  • nesāc svārstu tramdīt par katru nieku. Tomēr centies būt formā un palaikam parunāties!
  • neņem svārstu rokā, kad esi reibumā vai smēķējusi, pārēdusies, nogurusi, slima vai uztraukta.
  • saglabā skaidru prātu arī tad, ja tev šķiet, ka svārsts klausa ideāli.
  • vienmēr atceries, ka ekstrasensorās spējas ar pēkšņi parādīties un tikpat viegli pazust kā atbilde uz tavām domām vai rīcību.
  • nelieto svešus svārstus un nedod savu svārstiņu citiem!
  • nenoliedz svārstu tikai tāpēc, ka neproti ar to sarunāties. Tā ir unikāla tehnoloģija, ar kuru simtiem gadu strādājuši tūkstošiem cilvēku.

Par ko jautāt svārstam?

Grūtā brīdī, kad nav padomdevēja, svārstam reizēm gribas pajautāt visu. Zinātāji prot pavaicāt daudz ko un saņemt pareizās atbildes. Iesācēja var ar visu svārstu aizmaldīties tumšos neceļos un visu sarežģīt vēl vairāk.

Svārstam labāk jautāt par vienkāršām lietām, kas saistītas ar tavu veselību, labsajūtu un ikdienu. Vērts jautāt par ēdieniem, par produktiem, par kuriem šaubies, vai tas tavam organismam šai brīdī būs labs. Par lietām, kuras vēlies pirkt un nesaproti, vai patiesībā tev tās vajag, piemēram, šo kleitu valkāsi vai tā gulēs skapī? Vari jautāt, kur meklēt, ja kaut kas pazudis. Jautā, kādus produktus ēst, lai saņemtu tev pašlaik trūkstošos vitamīnus. Vai pirkt tagad māju?

Sarežģītāk ir ar jautājumiem par nākotni. Vari vaicāt, vai kaut ko darīt un kad vislabāk to darīt. Vari jautāt, kā tev rīkoties, kad šaubies. Taču tad dod arī trešo izvēli, nevis tikai – doties vai nedoties ceļojumā? Varbūt svārsts redz, ka tu vari doties, bet ar kādu noteikumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl