Komentāri
Atkal pamodies aizpampis? Ir viena lieta, ko tu dari nepareizi

Šis ir tas laiks gadā, kad vēlamies pēc iespējas ilgāk pagulēt, jo ārā sāk kļūt tumšāks, drēgnāks un mājas noteikti ir tā vieta, kur jūtamies vislabāk. Lai no rīta ietaupītu laiku, klājot biezu kārtu kosmētikas, izmēģini pamainīt šo paradumu! Tu būsi pārsteigts!

Izrādās, ka no rīta izskatīsimies možāk un skaistāk, pamainot vienu vienīgu paradumu – mūsu gulēšanas pozu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ir pierādīts tas, ka gulēt uz vēdera ir kaitīgi, jo cilvēka galva vidēji sver no 3 līdz 3,8 kg, kas nozīmē to, ka sejai tiek pamatīgs spiediens. Pamēģini pamainīt gulēšanas pozu un izvēlies gulēt uz muguras. Tieši tik vienkārši!

Kas interesanti – speciālisti iesaka pavērot cilvēka seju. Ir iespējams noteikt uz kuru pusi cilvēks vairāk guļ, paskatoties uz krunciņu daudzumu katrā sejas pusē! Tā sejas daļa, kurā ir vairāk krunciņu, uz to sānu cilvēks visbiežāk guļ. Vai nav interesanti?

Vai tev bieži izkrīt mati? Lūk, vienkāršs veids, kā tos ātri salasīt no grīdas!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl