Atdzīvini kaisli. Valentīndienā izvēlies seksīgu apakšveļu

Komentāri
Atdzīvini kaisli. Valentīndienā izvēlies seksīgu apakšveļu

Valentīndiena ikvienai no mums ir ļoti gaidīts laiks – tajā vēlamies skaistumu, mīlestību un patīkamus pārsteigumus visapkārt. 

Šajos kaislīgajos svētkos latviešu zīmols Lauma Lingerie piedāvā īpašu veļas kolekciju izlasi, ar kuras palīdzību radīsi brīnumainus mirkļus pati sev un liksi vēsajā februārī izkust arī savam vīrietim. To droši panāksi ar veļas kolekciju, kura, izmantojot klasisko sarkanā un melnā krāsu salikumu, stāsta par tavu pašpārliecinātību un kaisles pilniem mirkļiem. Izteiksmīgas mežģīnes un smalki, caurspīdīgi sietiņaudumi. Kolekcijas produktu klāsts ir plašs – rotaļīgākam tēlam izvēlies melnus mežģīņu cimdiņus, mežģīņu acu masku un zeķturi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto


Bagātīgi romantisku tēlu ļaus izveidot sapņaini violetie toņi. Izsmalcinātība un mežģīnes ir atslēgas vārdi. Neaizmirstami ir satīna maigie glāsti. Divi toņi – silti brūnā un gaišā, brīnumaini zilā krāsā. Pieejami ir dažādi krūšturu kā arī biksīšu modeļi – no iekārojamajām string līdz šodien tik aktuālajām biksītēm ar paaugstināto jostas vietu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl