Atdzīvini kaisli. Valentīndienā izvēlies seksīgu apakšveļu

Komentāri
Atdzīvini kaisli. Valentīndienā izvēlies seksīgu apakšveļu

Valentīndiena ikvienai no mums ir ļoti gaidīts laiks – tajā vēlamies skaistumu, mīlestību un patīkamus pārsteigumus visapkārt. 

Šajos kaislīgajos svētkos latviešu zīmols Lauma Lingerie piedāvā īpašu veļas kolekciju izlasi, ar kuras palīdzību radīsi brīnumainus mirkļus pati sev un liksi vēsajā februārī izkust arī savam vīrietim. To droši panāksi ar veļas kolekciju, kura, izmantojot klasisko sarkanā un melnā krāsu salikumu, stāsta par tavu pašpārliecinātību un kaisles pilniem mirkļiem. Izteiksmīgas mežģīnes un smalki, caurspīdīgi sietiņaudumi. Kolekcijas produktu klāsts ir plašs – rotaļīgākam tēlam izvēlies melnus mežģīņu cimdiņus, mežģīņu acu masku un zeķturi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto


Bagātīgi romantisku tēlu ļaus izveidot sapņaini violetie toņi. Izsmalcinātība un mežģīnes ir atslēgas vārdi. Neaizmirstami ir satīna maigie glāsti. Divi toņi – silti brūnā un gaišā, brīnumaini zilā krāsā. Pieejami ir dažādi krūšturu kā arī biksīšu modeļi – no iekārojamajām string līdz šodien tik aktuālajām biksītēm ar paaugstināto jostas vietu.

Lasi vēl