Komentāri
Atbild vīrieši: ko viņi domā, saņemot tavu kailfoto?

Jau iepriekš Skaties.lv/Sievietei rakstījusi par sekstingu – jaunu komunikācijas veidu, kas kļuvis aktīvs pēdējā gada laikā. Meitenes, vēloties iepriecināt savus mīļotos, laiku pa laikam aizsūta kādu pikantu bildīti. Bet ko vīrieši domā brīdī, kad saņem šādu ziņu? Mēs vaicājām pieciem vīriešiem viņu viedokļus.

Forši, prieks, boneris!

Atbild Pēteris (25): Man šķiet, ka attiecībās šis ir ļoti svarīgi – skaidrs ir tas, ka, esot šķirtiem, piemēram, pavadot dienas lielāko daļu darbā, ir tikai patīkami saņemt kādu pikantu foto. Tas noteikti uzlabo dienu! Tas parāda sievietes pašpārliecinātību par sevi, un tā ir atbildība arī no manas puses – mana meitene man uzticas, ja nebaidās sūtīt savus kailfoto. Uzskatu to par pievienoto vērtību mūsu attiecībās. Tas ir seksīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai esmu vienīgais?

Atbild Ādolfs (24): Ja es tikko būtu iepazinies ar šo meiteni, tas būtu nedaudz dīvaini. Iespējams, viņa to dara regulāri, un es neesmu vienīgais, kas saņēmis šāda satura bildītes. Man šķiet, ka nav neviens vīrietis, kurš teiktu, ka viņam neglaimo šādi attēli, bet es tos patiešām novērtētu, ja tie nāktu no manas meitenes, ar kuru kopā esam ilgāku laiku.

Rūgta pieredze

Atbild Valdis (28): Meitene, nezinot kāds esmu es, nemaz neapzinās riskus. Atceros gadījumu no dzīves – kāda paziņa aizgāja fotografēties kaila, un pēc kāda laika tās bildes tika nopludinātas internetā, mājaslapā, kur iepazīties ar sievietēm gadījuma attiecībām. Nekad nevar būt drošs par to, kur tie attēli nonāk pēc tam, tāpēc jābūt uzmanīgiem, jo īpaši jaunām meitenēm. Man patīk skatīties uz savu meiteni kailu dzīvē, nevis ekrānā. :)

Tinder variants neder

Atbild Mārcis (27): Protams, neviens nekad nevar zināt, kam tiek sūtīts kailfoto un kur tas aiziet tālāk. Jo īpaši tagad, kad aktuāla ir aplikācija Tinder. Cilvēkiem šķiet, ka viņi pazīst viens otru, lai gan nekad vispār nav tikušies. Ja cilvēki tiekas jau ilgāku laiku, tas ir ļoti okei. Uzturēt saasinājumu attiecībās, neesot blakus viens otram, ir nepieciešams.

Nekrist kārdinājumā

Atbild Ruslans (33): Varbūt izklausīsies prasti, bet, manuprāt, sekstings palīdz stiprināt attiecības. Klasisks piemērs – ceļojumi, komandējumi, utt.. Saņemot foto no savas savas draudzenes diezgan droši var apgalvot, ka zudīs vēlme “krist kārdinājumā”. Tas ir sava veida uzticības apliecinājums un tu nevēlies “uzmest” kādu, kurš tev ir uzticējis tik intīmas lietas.

Foto: Kima Kardašjana – “selfiju” karaliene

Lasi vēl