Atbild vīrieši: ko viņi domā par pilnīgām lūpām un lielu muti?

0 Komentāru
Atbild vīrieši: ko viņi domā par pilnīgām lūpām un lielu muti?
Foto: AFP, LETA

Skaties.lv/Sievietei rakstu sērija Atbild vīrieši turpinās! Šoreiz uzdevām jautājumu par to, ko vīrieši domā par sievietes lūpām un, tai skaitā, arī muti. Kādas ir vīriešu pirmās asociācijas, lūk, atbildes!

Gustavs, 22: Liela mute neizklausās tik labi, cik lielas lūpas. Manuprāt, Andželina Džolija ir skaistāko lūpu īpašniece – tās ir pilnīgas un tā vien gribas tās noskūpstīt.

Lauris, 24: Pirmās asociācijas noteikti saistās ar sievietes sievišķību un seksualitāte – lielas lūpas un liela mute liek domāt par to, ka sieviete labi prot veikt minetu, tāpēc jāpiekrīt, ka tādas sievietes šķiet pievilcīgākas un seksīgākas.

Gvido, 26: Manuprāt, sievietei ir jārūpējas par lūpām. Teikšu tā, mutes lielumam laikam nav tik liela nozīme. Galvenais, lai lūpas nesprēgātu un būtu maigas. Vēl man ļoti patīk, ja sievietes krāso tās sarkanā krāsā.

Aivars, 27: Liela mute, nenoliegšu, man asociējas ar orālo seksu. Tāpēc, jā, manuprāt, tās sievietes zina, ko dara un viņām tas sanāk!

Bruno, 30: Vairāk par lielu muti man simpātiskas šķiet lielas lūpas, jo īpaši pilnīga apakšlūpa. Sievietes ar lielām lūpām ir seksīgākas.

Foto

0 Komentāru