Atbild vīrieši: fascinējošākā pieredze seksā

Komentāri

2. Guļamistabas prieki

2/6

Kulminācija festivālā

Foto: Flickr

Foto: Flickr

Andris (23): Atceros pagājušo vasaru… Ar draudzeni apmeklējām festivālu un kā jau īsti dabas bērni nakti pārnakšņojām teltī. Mēs bijām nesen sākuši tikties, tāpēc katra reize ar viņu bija īpaša, bet tā festivāla atmosfēra bija tieši laikā – mēs bijām jauni, apreibuši, iemīlējušies un sasniedzām kulmināciju. Tā bija, iespējams, labākā stunda visā festivāla laikā.

2. Guļamistabas prieki

2/6
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl