Komentāri

Ļoti iespējams, ka tev pat prātā nav nācis piedalīties tādā kopīgā pasākumā kā grupveida sekss. Toties pirms salīdzinoši īsa laika kādas ASV universitātes sabiedriskās veselības pētnieki bija izpētījuši, ka pusaudžu un jauniešu vidū arvien populārāks kļūst tieši grupveida sekss. Turklāt novērota tendence, ka arvien vairāk ir meiteņu, kuras grupveida mīlas rotaļas ir baudījušas līdz 15 gadu vecumam.

Raidījuma Bez Tabu veidotāji centās noskaidrot, vai šis ”brīvā laika pavadīšanas veids” ir nonācis arī līdz Latvijas jauniešiem. Domas dalās. Jaunieši pat zina, ka tādas lietas notiek, bet vecāka gadagājuma cilvēki ir pārliecināti, ka tādas “izklaides” iespējamas tikai pāri okeānam, viņā krastā.

FOTO

Pieredzējis dīdžejs noliedz, ka latviešu jaunatne būtu tik izvirtusi  un pārgalvīga, ka kopā “kož aizliegtajā auglī” turpat deju zālē pēc ballītes. Seksopatologs Dainis Balodis atzīst, ka vienīgais, ko var iegūt no šādām attiecībām, ir seksuāli transmisīvās slimības. Savukārt psiholoģe Laura Prisko norāda, ka šādās attiecībās, visticamāk, jaunām meitenēm nav iespējas pateikt ”NĒ”.

Skaties video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl