Astoņus mēnešus pēc dzemdībām Alina Keller sūrojas, ka viņai nav izdevies zaudēt lieko svaru

3 komentāri
Astoņus mēnešus pēc dzemdībām Alina Keller sūrojas, ka viņai nav izdevies zaudēt lieko svaru
INSTAGRAM

Pirms astoņiem mēnešiem modes eksperte Alina Keller kļuva par māmiņu meitiņai Talijai. Alina atgriezusies saviesīgajā dzīvē, bet uzskata, ka perfektais svars joprojām nav atgūts.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Alina ievietojusi ierakstu, kurā prasa atbalstītājiem, kā pēc dzemdībām atgriezties pie pirmsdzemdību formas.

Apskati, kādos tērpos modes eksperte Alina Keller apmeklēja Milānas modes nedēļu

Pārdomās modes eksperte izlēma dalīties, jo tuvojas vasara – peldkostīmu laiks. Jaunajai māmiņai bail pat iedomāties par to, ka būs jāvelk mugurā peldkostīms.

”Šobrīd liekas, ka tikai man nav izdevies atgūt formu. Protams, bērna pirmajā dzīves gadā ir praktiski neiespējami atrast laiku sportam. Nenoliedzu, ir māmiņas, kurām tas izdodas, man neizdodas. Ir sajūta, ka vienmēr palikšu tāda,” sociālajā tīklā raksta Alina.

Sabiedrībā zināmajai personai nav spēka sportiskām aktivitātēm, bet viņa saprot, ka ir laiks dzert kompleksos vitamīnus.

Foto: modes eksperte Alina Keller 12 gadu attiecību jubileju svin Vīnē

Pirmos dzīves mēnešus Alina mazulīti barojusi ar krūti un četru mēnešu laikā zaudējusi desmit kilogramus liekā svara.

Jaunā māmiņa apzinās, ka tas tā noticis, jo bija jāievēro speciāla diēta.

Pēc tam modes eksperte sākusi lietot daudz cukuru un atkal pieņēmusies svarā. Cukura dēļ svaru nebija tik viegli zaudēt, jo tas aizkavējis organismā ūdeni.

Alina ir droša, ka atsakoties no cukura lietošanas trīs kilogrami svara pazūd uzreiz.

Tāpat viņa mīl arī labi paēst, bet to viņa ir mīlējusi arī pirms grūtniecības, tas nekad nav kaitējis svaram.

Modes blogere Alina Kellere pasaulē laidusi pirmdzimto

Neskatoties uz atbalstītāju komplimentiem, komentāriem, ka viss slēpjas viņas galvā, Alina tam nepiekrīt, jo vizuāli viņa redz izmaiņas.

”Nesaprotu, kad tikšu vaļā no liekajiem kilogramiem. Mani pārņēmusi sajūta, ka viņi ”pielipuši” uz visiem laikiem,” nobeidz Alina.