Astoņas labākās šķiršanās dziesmas

Komentāri

Kura gan no mums nav nonākusi situācijā, kad šķiršanās no mīļotā mūs padara trakoti bēdīgas. Bieži vien savu mierinājumu meklējam ar mūzikas palīdzību.

Melodijām un vārdiem ir maģiskas spējas, kas saceļ mūsu ķermeņa spalviņas uz augšu un liek skudriņām skriet pār muguru. Ar dziesmas palīdzību spējam sevi uzmundrināt un koncentrēties. Ja arī tu esi viena no tām, kuru mīļotais vīrietis ir pametis, tad ir tā vērts paņemt salvešu kaudzi un klausīties visu laiku labākās šķiršanās dziesmas. Skaistas lirikas un melodija ir viss, kas tev vajadzīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: slaveni vīrieši, kuri krāpa savas mīļotās

VIDEO: populārākās šķiršanās dziesmas

  1. Puddle of mudd – She hates me

2. Whitney Houston  – I will always love you

3. Kodaline – High Hope

4. Adele – Someone like you

5. Queen – I want to break free

6. Nazareth – Love hurts

7. Toni Braxton – Un-Break My Heart

8. Bon Jovi – Thank you for loving me

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl