Aspirīns un medus uz sejas. Dabīgo kosmētisko masku TOP 3

Komentāri
Aspirīns un medus uz sejas. Dabīgo kosmētisko masku TOP 3
FOTO: Aģentūra/Scanpix

Vislabāk sievietes skaistumu spēj saglabāt un izcelt kosmētiskie līdzekļi, kas radīti no dabīgiem komponentiem. Piedāvājam tev trīs kosmētisko masku receptes, kuras vari pagatavot pati. Masku sastāvā ietilpst arī sastāvdaļas, kuras pat prātā neienāktu lietot skaistumkopšanā.

Aspirīna maska pret pinnēm

Nepieciešams:
4 tabletes aspirīna;
1 ēd.k. medus;
2 ēd.k. ūdens
Lietošana
Aspirīnu saberz pulverī. Ieliec nelielā bļodiņā. Pievieno ūdeni un pagaidi, kamēr aspirīns izkusīs. Pievieno šķidrumam medu un izmaisi. Iegūto masu uzklāj uz sejas, izņemot uz ādas ap acīm un lūpām. Pēc 15 minūtēm masku noskalo ar remdenu ūdeni.

 

Medus maska izlīdzinātam ādas tonim

Šī maska ir pati pilnība! Tā izlīdzina sejas ādas toni, padara to tvirtāku un paaugstina ādas tonusu. Vienīgi – tev jābūt pārliecinātai, ka tev nav alerģijas no medus.
Nepieciešams:
medus 2 ēd.k.;
citrona sula 1 tējk.
Lietošana
Medu sajauc ar citrona sulu. Uzklāj masku uz sejas un kakla, izņemot uz ādas ap acīm. Pēc 10-15 minūtēm noskalo masku ar siltu ūdeni. Pēc tam uzklāj savu nakts krēmu.

Mitrinoša sejas maska

Ja ir sausa āda, tev ļoti palīdzēs šī maska. Pateicoties savām sastāvdaļām, maska labi iedarbojas arī uz pārējiem ādas tipiem.
Nepieciešams

3 ēd.k. grieķu jogurta;
1 ēd.k. medus
Lietošana
Samaisi jogurtu ar medu. Uzklāj uz sejas un kakla, izņemot ap acu rajonu. Pēc 20 minūtēm nomazgā ar siltu ūdeni.
Visas trīs maskas nav nepieciešams lietot biežāk nekā vienu reizi nedēļā pirms gulētiešanas. Galvenais, lai sejas āda ”nepierastu” pie vienām un tām pašām kosmētisko līdzekļu sastāvdaļām.

Lasi vēl