Komentāri
Asistente atklāj informāciju, ko šobrīd dara skandalozā Kima Kardašjana

Kimas Kardašjanas sociālajos tīklos pēdējā laikā valda pamatīgs klusums, un zvaigzne kopš Parīzes incidenta nav devusi nekādu ziņu. Beidzot šo klusumu pievarēja Kimas Kardašjanas asistente, kura pauda informāciju par to, ko pašlaik dara skandalozā zvaigzne.

Kimas Kardašjanas personīgā asistente Stefānija Šeparde pārtrauca klusumu sociālajos tīklos un sniedza informāciju par savu priekšnieci Kimu Kardašjanu. Stefānija publicēja bildi, kurā ir redzama ar roku rakstīta vēstule un vēstules augšdaļā ir redzami Kimas Kardašjanas Vestas vārda un uzvārda simboli.

Foto

Vēstulē Kimas asistente rakstījusi, ka Kimai ir nepieciešams laiks, lai atgūtos no šausminošajiem notikumiem, kas norisinājās Parīzē. Ar viņu viss ir kārtībā. Kimu apciemo viņas tuvākie draugi un ģimene. Turpinot Stefānija rakstīja, ka, lai Kimas Kardašjanas cienītāji nekur nepazūdot un sekojot visai svarīgākajai informācijai viņas mājaslapā, kur arī tika ievietota šī vēstule. Pašlaik Kimas Kardašjanas sociālo dzīvi ir pārņēmusi viņas asistente.

Foto

Lasi vēl