Komentāri

Ja kāds pāris jau gadiem ilgi nespēj tikt pie bērniem, tad apkārtējie, atbilstoši sabiedrībā valdošajiem stereotipiem, uzskata, ka vainojama ir sieviete. Taču mūsdienās ļoti bieži reālā situācija ir pilnīgi pretēja. 

Šonedēļ LNT raidījums Profesija – mamma ir veltīts grūtniecības norisei un ģimenes reproduktīvajai veselībai. Savā profesionālajā pieredzē dalās ārsts ginekologs Egīls Gasiņš un vecmāte Rudīte Brūvere. Vecmāte atgādina jaunajām ģimenēm par jēdzienu “bioloģiskais pulkstenis”. Ir pierādīts, ka ar gadiem tikt pie pēcnācējiem grūtāk ir ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem, jo, pateicoties ikdienā piedzīvotajam stresam un bieži vien neveselīgajam dzīvesveidam, spermas kvalitāte tiek būtiski ietekmēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ārsta ginekologa Egīla Gasiņa pieredzē visbiežāk uz vizīti ir “piespiest” atnākt pāra stiprā dzimuma pārstāvi.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl