Ārprāts! Kļūdas, ko tu pieļauj, izvēloties darba apģērbu

0 Komentāru
Ārprāts! Kļūdas, ko tu pieļauj, izvēloties darba apģērbu

Kurai gan sievietei nepatīk komplimenti par izskatu un stilu. Stils un gaume ir divas dažādas lietas, ko dažkārt piemirstam. Lai nenonāktu situācijā, kad, atnākot uz darbu, neizskatītos kā Ziemassvētku eglīte, apskati septiņus būtiskus padomus, kas palīdzēs tev izvēlēties pareizo apģērba gabalu.

  • Sievietē ir jābūt divām lietām: vienkāršībai un elegancei, tā reiz teica Koko Šanele. Tādam arī jābūt darba apģērbam – vienkāršam un nepārspīlētam. Darbā esi uzmanīga ar pārāk formālu vai, tieši otrādi, pārlieku neformālu ģērbšanās stilu. Džinsi, T krekls vai minikleita nav korekts stils, lai dotos darba gaitās. Iegaumē, vienmēr būs acis, kas uz tevi lūkosies, labāk izskatīties pieklājīgi – T krekla vietā izvēlēties blūzi un minikleitas vietā svārkus līdz celim.
Foto: Pixabay.com

Foto: Pixabay.com

  • Nevelc kurpes, kas spiež kājas. Apavi ir tā lieta, kas nosaka, vai mēs jūtamies pietiekami komforti, lai produktīvi pavadītu darba dienu. Neizvēlies kurpes, kuru papēži ir virs 10 cm, tavas kājas ātri nogurs un arīdzan tavs garastāvoklis, un emocionālais stāvoklis būs nogurdināts. Augstpapēžu vietā vari droši vilkt melnas dizainera laiviņas, kas ir tikpat elegantas kā augstpapēžu kurpes.
Foto: Pixabay.com

Foto: Pixabay.com

  • Uzmanīgi izvēlies vilnas jaku vai džemperi, jo tas nebūt nav labais stils. Labāk dod priekšroku žaketei vai brīva piegriezuma zīda jaciņai, kas lieliski izskatīsies un būs lietišķi.
Foto: Pixabay.com

Foto: Pixabay.com

  • Aizmirsti par spilgtu un lētu bižutēriju. Lai arī kā tev patiktu izcelties, rotām ir nozīme. Zelta krāsā darināta rokassprādze ar viltus dimantiem lieliski izskatās veikala plauktā, nevis darbā. Izvēlies lakoniskas rotaslietas, piemēram, smalku zelta ķēdīti ap kaklu un pērļu auskarus.
  • Ja esi sieviete, kurai patīk jostas, droši tās izmato, bet tikai darinātas no ādas. Jostas, kas darinātas no auduma, ir nenoturīgas formas un ātri izstaipās.
  • Darba apģērba izvēlē izvairies no sportiska tipa, neona krāsas apģērba. Neona krāsas bija aktuālas pirms diviem gadiem.
Foto: Pixabay.com

Foto: Pixabay.com

  • Nekādā gadījumā uz darbu nedodies, tērpusies legingos. Lūkojoties uz slavenībām un paparaci bildēm, kurās tiek atklāts pārāk daudz, izvairies un labāk izvēlies melnas krāsas auduma bikses, kas izskatīsies eleganti un vienkārši.
Foto: Pixabay.com

Foto: Pixabay.com

FOTO: stila ikonas, no kurām vari smelties idejas

0 Komentāru