Aromātiskais lakšu pesto

Komentāri

2. 2. solis

2/5

Laksis smaržo un garšo kā ķiploks. Aug ēnainos, mitros Latvijas mežos un garšās. Turklāt tas ir daudz veselīgāks nekā šobrīd lielveikalos nopērkamais Ķīnas ķiploks. Jāņem vērā, ka lakši ir aizsargājami augi un tos nedrīkst tirgot, bet savām vajadzībām salasīt var un vajag. No lakšiem var pagatavot ļoti aromātisku un gardu pesto. Pamēģini! Arī Tev noteikt izdosies!

1. solis

Nepieciešams

Publicitātes foto

Publicitātes foto

2 saišķi lakšu

150 ml olīveļļas

50 g cietā siera

100 g Indijas riekstu

Šķipsniņa sāls

2. 2. solis

2/5
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl