1 komentārs
Ārējais izskats man ir svarīgs! Izgatavoju atstarojošas vestes, kuras nav kauns vilkt mugurā!
Foto: Bez Tabu skatītāja

Raidījums Bez Tabu ikdienā saņem dažnedažādas ziņas no saviem skatītājiem! Šoreiz skatītāja Agita ir vēlējusies padalīties ar pārējiem, kā sevi labāk pasargāt ziemas tumšajā laikā! Viņa ir iesūtījusi vēstuli par moderniem atstarotājiem!

“Labdien! Rakstu šo vēstuli, atsaucoties uz Jūsu raidījumiem par atstarotājiem. Esmu gan kājāmgājēja, gan autovadītāja un ļoti labi saprotu, ka cilvēki tumsā tiešām nav redzami.

Bet… savā ziņā es ļoti labi saprotu cilvēkus, kuri nevalkā atstarojošas vestes. Un, godīgi sakot, arī es tās nevalkāju diezgan sievišķīga iemesla dēļ: “Nu kā es izskatīšos tādā sētnieku/celtnieku vestē!!!” (Visu cieņu sētniekiem un celtniekiem!)

Ar šādu jautājumu (un arī problēmu) saskāros aci pret aci, kad pirms diviem gadiem valstī tika pieņemts likums, ka šādas atstarojošas vestes ir jāvalkā VISIEM tumšā diennakts laikā.

Toreiz tika nolemts, ka mazie piekaramie atstarotāji nav gana efektīvi. Kritu panikā, jo ārējais izskats man ir svarīgs, bet ķēros pie darba un izgatavoju atstarojošas vestes/atstarotājus, kurus nav kauns vilkt mugurā!

Tie ir ērti lietojami arī tiem, kuri sporto, brauc ar riteni vai nodarbojas ar skriešanu. Par šiem atstarotājiem ar jūsu starpniecību vēlos pastāstīt arī citiem Latvijas iedzīvotājiem.

Iesūtītāja: Agita

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl