Ārā sutoņa un jūties “aizpampusi”? Glāb situāciju ar ādu tonizējošām maskām

Pievienot komentāru
Ārā sutoņa un jūties “aizpampusi”? Glāb situāciju ar ādu tonizējošām maskām
Foto: freeimages.con

Lai arī vasarā nav nekā jaukāka un gaidītāka par siltu laiku, kad sākas sutoņa, visas esam nelaimīgas, ka jūtamies aizpampušas, nogurušas un nemaz ne gatavas vasaras vakara ballītei. Lai “glābtu situāciju”, izmēģini mājās pagatavotas maskas, kas atsvaidzinās, tonizēs un noņems tūsku.

Atsvaidzinošā maska

Ādu ātri izlīdzina un atsvaidzina maska no siltā pienā iemaisīta rauga. Raugs ir vērtīgs B vitamīnu saturošs produkts, savukārt piens satur olbaltumvielas. Šī maska uzlabos ādas izskatu un viegli tonizēs to. Tā ir ieteicama sausai, viegli nogurušai sejas ādai.

Tonizējoša un tūsku mazinoša maska

Sarīvē svaigu kartupeli un pievieno olas dzeltenumu un tējkaroti piena. Ja āda ir ļoti sausa, tad piena vietā var lietot saldo krējumu un nelietot olu baltumu.

Kartupelis ir cieti saturošs produkts, kas piesaista ūdeni, līdz ar to piemērots tūskas gadījumā. Vēl vienkāršāka un labāka tonizējošā iedarbība ir sasaldētai zāļu tējai. Jebkuru zāļu tēju, arī melno, sasaldē ledusskapī un masāžai izmanto šos ledus gabaliņus. Lēti, efektīvi un galvenais – droši!

Vitaminizētā maska

Nomizo un samīca tomātu, kam pievieno pāris ēdamkarošu samaltu auzu pārslu. Tomāts ir skābs produkts, kas satur antioksidantus un ir ļoti populāra kosmētikas līdzekļu sastāvdaļa mūsdienās. Tomātus izmanto arī “anti-age” barības piedevu veidošanā. Bet tomātus drīkst lietot tikai vasarā no pašmāju dobes. Šī maska ir diezgan aktīva skābes ziņā, tāpēc vairāk piemērota taukainai un jauktai ādai. Ja tomātu aizstājam ar jebkuru saldo auglīti, tad iznāk vērtīga maska arī sausai un grumbainai sejas ādai.